педикюр риби, будь

Для більшості з нас, педикюр є обов’язковими. Йдете ви в салон для педикюру раз на місяць або раз на рік, є ймовірність, що у вас був досвід, щоб бути розпещеним. Тепер манікюрних салонах і спа придумали щось ще, щоб залучити вас в рибу-педикюр. Так, ви прочитали правильно. Риб’ячий педикюр практикується в таких країнах, як Китай і Туреччина, і в даний час стає популярним у Сполучених Штатах. Салони у Флориді, Техасі і DC залучають клієнтів з цієї інтригуючої обслуговування.

Педикюр риби саме те, що це звучить. Коли ви йдете в салон, ноги поміщаються в ногу басейну, який містить до ста garru Руфа риби, також звані риби-доктори. Ці рибки гризти геть на суху шкіру на ногах. Це те, що ми назвали б взаємини в класі науки. Риба добираєтеся, щоб поїсти, і ви отримаєте ніг, які неймовірно гладкою і без мозолів і сухий підборах.

Риб’ячий педикюр може здатися страшним, але думати про це як один з природою. Якщо у вас коли-небудь, купання в озері або підводним плаванням в океані, ви могли помітити маленьку рибку, що підходять до вас і навколишні вашого тіла. Ви, напевно, не заперечував багато, тому що риба не зашкодить вам. Риба, яка салонах використовують, беззубий і люди, які мали педикюр риби відчувають поколювання. Інші лоскотав його, в буквальному сенсі. Крім того, було описано як підбадьорливий і прохолодний досвід, який залишає ноги відчувають неймовірно чистим.

Салони, які пропонують рибу служби замовлені протягом місяця. Мабуть, люди готові подолати свій страх для красивих, босих ніг. Один сеанс коштуватиме вам приблизно $ 35 протягом 15 хвилин. У деяких салонах, технік закінчує роботу в лущитися ослаблений, мертву шкіру після риби робляться гризти у ваших ніг.

Якщо ви чекаєте для риби педикюр, щоб прийти до стану, поруч з вами, подумайте ще раз. І якщо салонів і курортів вже пропонують рибу педикюр у вашому штаті, записатися на прийом без зволікання. Хоча дуже популярний серед мас, багато держав починають заборонити риби педикюр. Справді, 14 держав вже зробили це. Основною причиною заборони є санація. Риби переробляються і немає ніякого способу, щоб санувати риби. Забезпечення водопостачання та чисті танки не достатньо, щоб гарантувати, що риба не передаватиме інфекцію від попередніх клієнтів. Якщо ви готові спробувати цю послугу для себе, одне можна сказати напевно, це буде кращий педикюр ви коли-небудь мали.