отримати ваші криві тому з жиру передачі

Вгадайте, що дами, криві повертаються! Зовнішній вигляд “героїновий шик”, яка була популярна в дев’яностих прийшов і пішов. Більше не хлоп’ячий, фігурку вважається сексуальним. У 2009 році, здоровий, жіночний, форму пісочного годинника є Що гарячою.

Ви чули Бейонсе співати про це, ви бачили Кім Кардашян, Дженніфер Лопес, Джессіка Біл і виставляти напоказ це право пишні трофеї! Стільки, скільки ви можете працювати, кращим способом для досягнення пишні форми ви хочете може бути жиру передачі до сідниць.

Ця революційна процедура, звана також бразильським ліфті прикладом, поширюється по всій країні, як жінки стікаються, щоб видалити жир зі своїх «проблемних зонах» (внутрішня поверхня стегон, живота, нижньої частини спини, і любов ручки) і переводити її в сідниці, щоб створити більш хтивої силует.

Процес часто поєднується з ліпосакції і часто вибір для жінок, які просто не можуть змінити форму свого тіла за допомогою дієти і фізичних вправ. Ця процедура вважається великою альтернативи сідниць імплантанти, які аналогічні грудних імплантатів, але виконані з твердого матеріалу силікону замість того, заповнені рідиною.

Багато пацієнтів вибирають для передачі жир, а тому, що операція є менш інвазивної і як правило, мають більш низький рівень медичних ускладнень. Деякі жінки також воліють його, тому що ви використовуєте свій власний жир, а не вставки будь-якого чужорідного матеріалу в вашому тілі-ви просто її перерозподілу з одного району в інший, щоб створити сексуальніше вас!

Як правило, збільшення сідниць, або бразильським ліфті прикладом, проводиться під загальним наркозом і в амбулаторних умовах. Першим кроком є ​​ліпосакція і, можливо, навіть з використанням ліпосакції форму і контур сідниць.

Наступним кроком буде взяти зібраного жиру і впровадити його в сідничні м’язи і підшкірні тканини для створення бажаної форми. Ви можете принести у фотографії ваших улюблених знаменитостей під час консультації, щоб визначити, якщо у вас є реальні цілі для вашої форми, а також, що ви зможете досягти бажаного результату.

Після 1:59 годинникова процедура, стиснення одягу носили потім протягом декількох тижнів після операції, щоб допомогти тримати у формі і, щоб зменшити пухлину.

Там причина ця процедура стала настільки популярною! Жінки хочуть, щоб виглядати здоровою і заповнити ці купальники. Чоловіки хочуть жінку, яка виглядає сексуально і має, що класична форма пісочного годинника. Криві повернулися, і вони тут, щоб залишитися!