манікюрні набори

Манікюр косметичних процедур краси для нігтів і рук виробляється або вдома або в манікюрний салон. Манікюр лікування не тільки для лікування натуральних нігтів, але і для рук. Манікюр складається з подачі, формування вільного краю, кутикули, масаж рук і застосування для нігтів.
BeautyImpex пропонує високу якість супер м’який Набори манікюрні. Super Soft Манікюрний набір містить нержавіючої сталі пінцет, два ножиці з нержавіючої сталі, пластикова ручка пилочка сапфір нікель і два ножі з нержавіючої сталі штовхач. Ці краси Impex манікюрні набори дуже дешеві за вартістю, як вона коливається від 12,99 – 27,99.
Набори манікюрні включає в себе різні інструменти, такі як миску з теплою водою або fingerbath, Кусачки для нігтів, кутикули ніж і ножиці, кутикули штовхача / Копито палицю – часто робляться з металу або помаранчевого дерева, плоскогубцями нігтів, пилка для нігтів / пилочку, буфер, ножиць і кисті, Манікюр таблиці. Спочатку ви повинні зібрати ці інструменти онлайн або оффлайн. Він вважав за краще, щоб ви купити їх в Інтернеті від краси Impex інтернет-магазин продуктів краси, тому що це економить багато часу, а придбати їх фізично збирається деякий магазині.
Ось кілька порад, як зробити манікюр в хорошому будинку:
Зніміть лак для нігтів. Змочіть ватяний тампон засобом для видалення лаку для нігтів. Натисніть на ватний тампон нігтів протягом декількох секунд, щоб пом’якшити старий лак.
Формування нігтів є наступним кроком. Нігті повинні бути подані в овальні поради. Починайте з лівою рукою мізинцем і працювати в напрямку великого пальця.
Розм’якшення кутикули здійснюється шляхом занурення пальців у невеликій мисці пальцем заповнені водою з милом. Кілька крапель м’якого мила страви додають у воду в кулю пальця працює добре. Ретельно висушіть руки, тримаючи маленькі рушники та місце, рука на рушник.

Застосовують для видалення кутикули, слідуючи вказівкам на трубку для видалення кутикули або пляшку. Обережно звільніть кутикули з паличкою кутикулу апельсиновою або штовхача. Тримайте кутикули вологі під час роботи. Обережно промити і висушити.

Очистіть під вільний край нігтя, опускаючи ватною паличкою апельсинового в мильній воді і очищення під нігтем від центру до країв в кожну сторону.

Застосування масла або крему кутикула біля основи нігтя. Кисті нігті акуратно в мильній воді з низхідним рухом. Сухі руки і нігті ретельно.

Застосуйте базовий шар, використовуючи довгі удари. Коли базовий шар висохне на легкі дотики застосовуються для нігтів. Застосувати відполірувати злегка ударів від основи до кінчика. Надлишок нігтів на кутикулу нігтя або можуть бути легко видалені з ватяну паличку апельсинову паличку змочену для зняття лаку.