жирної шкіри проти зволожувачі

Якщо у вас жирна шкіра, ви опинитеся постійно займаються всі додаткові масла з промиванням її, очищаючи шкіру, щоб зберегти його свіжим і чистим, поклавши на продукти, щоб допомогти зберегти нафту вниз, і всякі інші частини вашої шкіри режиму.

Але є один затяжний питання, який залишається, що люди до цих пір по-справжньому погодитися. Якщо ви використовуєте зволожуючий крем або ви повинні їх уникнути?

Більшість людей говорять, що жирна шкіра, бо вона постійно виробляє таку велику кількість нафти, вже отримує велику кількість природного вологи. При всьому цьому природну вологу, немає ніякої необхідності для вас використовувати зволожуючий крем.

З іншого боку, є кілька, які там стверджують, що навіть якщо ваша шкіра створює всі ці надлишки масла, яке технічно називається шкірного сала, це дійсно сухий внизу.

Ваші клітини шкіри є тільки ті, які будуть дійсно знати, чи дійсно вони сухі. Тим не менш, важливо пам’ятати, що людям з сухою використання зволожуючих шкіру, щоб допомогти пастку вологи, а також допомогу у відновленні області між клітинами шкіри, які втрачають вологу.

Це набагато складніше насправді дати клітинам тому їх вологи, тому те, що ви робите, потягнувши кожен трюк можна зберегти клітини шкіри вологим, м’яким і гладким, а лущення і вмирають швидше.

Це, як кажуть, ваші додаткову нафту діє в майже таким же способом. Навіть якщо ваші клітини шкіри і речовиною між ними сухо, то ваше натуральне масло допомагає пастку вологи і повернути вашій шкірі. У такому випадку, вам дійсно потрібно більше вологи?

Особливо, якщо ваше обличчя схильна до акне від засмічення частинок в пори або, дивлячись блискучими.

Це може бути трохи важко сказати, враховуючи деякі зволожуючі можете зробити для вашої шкіри, що шкірне сало не може. У кінцевому рахунку, вибір за вами. Ніхто (за винятком, можливо, ваш дерматолог, як він чи вона спеціалізується на шляхах шкіри) не може сказати вам, що краще для вашої шкіри, і навіть для тебе там можуть бути деякі час проб і помилок.

Якщо ви дійсно думаєте, що ви повинні використовувати зволожуючий крем, то тримати деякі речі на увазі.

На водній основі зволожувачі працюють краще з жирною шкірою. Це тому, що їх основним інгредієнтом є вода, на відміну від різних олії. Як ми обидва знаємо, у вас вже є багато власного натурального масла і не потрібно більше.

Масляні зволожувачі працюють найкраще для сухої шкіри, оскільки вони забезпечують максимальну кількість необхідних інгредієнтів, які допомагають латати сухої шкіри, захоплюючи велику кількість вологи, а також допомагає заповнити прогалини, залишені ослабленою речовин між клітинами шкіри.

У вашому випадку на масляній основі зволожуючого тільки додасть до вашої жирної проблемної, пособництво в закупорку пір і робить ваше обличчя перейти від блискучих до супер блискучі, щось ви, ймовірно, не хочуть ні в найменшій мірі. На водній основі зволожуючий крем легше і може допомогти дати вашій шкірі додатковий імпульс, уникаючи при цьому додавши до вашої жирної шкіри питання.

Якщо ви вирішите використовувати зволожуючий крем, переконайтеся, що йти легко на вашій шкірі, коли його застосування. Якщо ви помасажуйте обличчя занадто багато, це може стимулювати ваш сальних залоз, щоб зробити більше шкірного сала, і у вас вже є багато, як це.

Обережно покладіть зволожуючий крем на і уникати використання занадто багато, ви хочете, щоб ваша шкіра, щоб взяти в стільки, скільки він може, чи не зволожуючий крем, щоб сидіти на верхній частині вашого обличчя і залучити ще більше пилу і бруду.

Який би рішення ви не робили, якщо ви помітили, що за допомогою зволожуючого крему можна зробити свій жирної проблемної шкіри гірше, негайно припиніть його використання. Підтримання здорової шкіри є важливою, але не тоді, коли пристрій припиняє допомагати і починає заважати.