Як отримати максимальну віддачу від вашої операції збільшення грудей

Маючи грудях посилюється з грудними імплантатами може бути спосіб, щоб відновити або поліпшити зовнішній вигляд вашій фігурі, допомагаючи відновити вашу впевненість у своїй зовнішності. Успішна процедура розширення включає в себе безліч чинників, проте, і дуже важливо, що всі вони працюють разом, щоб дати вам бажаний вид. Ось найбільш важливих речей, щоб розглянути перед операцією імплантатів грудей.

знайти правильний хірурга
Пластичний хірург, який обробляє ваші посилення повинно бути навченим, сертифікованим, і досвідчені фахівці. Поки немає повної гарантії експертизи, хірург, який є сертифікованим Американським радою з пластичної хірургії не мав спеціальної підготовки в області грудей і повинні були показати майстерність процедур. Крім сертифікації, ви можете знайти хорошого хірурга, задаючи навколо рефералів.

Якщо у вас немає друзів або знайомих, які пройшли підвищення хірургії ви завжди можете поговорити з медсестрою на різних об’єктах і попросити їх реферали першокласних хірургів. Крім того, часто приємно знайти хірурга, який має великий досвід за спиною. Це може означати багато років у бізнесі, або це може означати багато успішно проведених операцій під його поясом.

визначити правильний розмір і форму
Ваш пластичний хірург часто може допомогти вам визначити правильний розмір і форму імплантату для вашого тіла, але це дуже корисно, якщо у вас вже є уявлення про те, що ви хочете, щоб ваші груди, щоб виглядати як після підвищення хірургії. Де це можливо, ви повинні бути готові повідомити своєму лікарю розмір чашки ви хотіли б носити потім і ви навіть можете принести на фотографіях жінок, чиї цифри, які ви хотіли б наслідувати.

вирішити, де розмістити імплантати
Імплантати в розширенні операція може бути місця ні під м’яз або субгландулярного. Під м’яз означає, що імплантати поміщають під грудними м’язами, і це краще для тих, з невеликими додатковими шкіри над своїми грудьми, так як дозволяє м’язи, щоб допомогти приховати можливі напрямки імплантатів. Субгландулярного імплантати поміщають над м’язів для тих, хто з великою кількістю шкіри грудей.

вам потрібен ліфт, а?
Багато жінок незадоволені розміром і формою своїх грудей, а іноді ці питання не повністю вирішена з імплантатами в поодинці. Для літніх жінок і тих, чий бюст втратив свою форму завдяки грудному вигодовуванню, ліфт може знадобитися для досягнення найкращих результатів.

Підтяжка грудей включає в себе хірург робить розріз в складці шкіри і навколо ареоли. Надлишки шкіри грудей потім видаляється, сосок перепозиціюють а залишилася шкіра зшита разом. Це допомагає позбутися в’ялої проблем. Імплантати можуть бути вставлені в ході цієї операції, усуваючи необхідність у двох окремих процедур і прискорення відновлення.

фізіологічний розчин або силікон?
Останнім важливим фактором у підвищенні операція, чи слід використовувати сольові силіконових імплантатів. Обидва є безпечними варіантами, але сольові імплантати дешевше, простіше замінити, і регульовані. Силіконові пропонують велику м’якість, більшу надійність і більш природний вигляд. Ваш хірург може допомогти вам вирішити, який тип буде найкращим чином задовольнити ваші потреби.