Переваги ланоліну крем

введення
Ланолін інший термін, використовуваний для жиру або фліс фліс мастило який є похідним від домашніх овець. Це жовта речовина витягується з вовни овець шляхом обробки вовни, який був стрижений від овець. Причина вівці ланоліном пов’язано з його водовідштовхувальних властивостей. Він тримає внутрішню вологу тіла овець в плюс в той же час, зовнішній з вогкості. Важливо для дощем умовах, оскільки він підтримує цілісність шерсть, щоб зберегти овець тепло. Уявіть собі, якщо шерсть була мокрою і промоклий, він не був би дуже захисні для овець взагалі. Але з точки зору людини, ланолін має багатий пом’якшуючими властивостями, що має позитивні результати у догляді за шкірою, як ми будемо обговорювати.

Зволожуючий крем сила ланоліну
Ланолін нафти, вільно і сформульовані на вершки ланоліну, щоб дозволити легке застосування. Ланоліну крем дійсно зволожує пом’якшувальну і працює на підтримку вологості шкіри від випаровування, даючи шкірі її еластичність і пружність. Це фантастика для людей, які мають проблеми з сухою шкірою (сухість шкіри, для тих, хто науковим складом розуму), або піддаються елементи навколишнього середовища, які можуть висохнути шкірі. Прикладом цього може складатися з сильного вітру і регулярного кондиціонування повітря. Це стосується сухих, посушливих країнах, а також вологих місцях, де кондиціонер використовується протягом тривалого тривалості дня і ночі. Застосовуючи ланоліну крем, це може забезпечити бар’єр для запобігання втрати води з сухою шкірою призводить до додаткових проблем, як швидке старіння, дерматит, повільніше зцілення плюс розтяжок.

Деякі місця, які може бути простіше, щоб вичерпатися наприклад лікті, коліна, тріщини на п’ятах, ноги і руки можуть скористатися зволожуючим компонентам крему ланолін. Навіть люди з шкірою умовах через збезводненої шкіри, включаючи дерматит / екзема може принести користь, коли ланоліну крем використовується як частина їх режиму обслуговування шкірою у поєднанні з будь-якою наперед заданою лікарських препаратів. Дослідження показали, що застосування чистих ланолін застосовується 2 рази на день протягом 4 тижнів була ефективною в лікуванні крайніх сухість шкіри футів (дуже сухий футів). Ми всі знаємо, як суха і нехтують наші ноги і таким чином підтримує ці докази, що сильні зволожуючі властивості крему ланолін.

висновок
Ланоліну крем спостерігається протягом року і включений до зволожуючих, щоб дати захист і зволоження шкіри. Вологи на шкірі є важливим для підтримки оптимальних умов, тому як ми всі знаємо, сухість шкіри є основою до численних проблем шкіри. З цієї причини, ланолін крем є надзвичайно корисним для збезводненої шкіри і може бути використана в декількох екологічних ситуацій з зневоднених, посушливих місць для вологих країнах. Так ланоліну крем може стати універсальним і повинен бути частиною вашого щоденного догляду за шкірою.