Макіяж очей для карих очей Поради та рекомендації

Якщо ви кароока і жіночого, прийшов час зловтішатися. Макіяж для карих очей легко і різноманітно. Справді, кароока жінка пощастило. Не тільки вона може розплавитися чоловіків з її прозорим поглядом, у неї є надлишок тіней в її розпорядженні. Вона може носити будь-який колір веселки і виглядати надзвичайно. Вона може робити зелені і не поєднуються з рослинами. Вона може поставити на бронзу, а не виглядати блискучою. Ні для кого, таким чином, не дивно, що багато пісень і вірші були написані, щоб увічнити кароока жінка.

плями є це
Браун заворожує в його складності. В очі, коричневі рідко суцільним кольором. Він часто приходить з плямами. Щоб визначити найбільш відповідний макіяж очей для карих очей, розглянемо вид коричневого ваші очі. Які основні тони можна розібрати? Якщо це жовті плями ви бачите, використовуйте фіолетові сливи або тіні для повік. Ці зробить ваші очі поп-музики. Якщо, з іншого боку, ваші очі мають відтінки червоного в них, піти зелений. Зелені тіні для повік підвищать червоні плями і в той же час дати очам глибини.

лайнер склад
Це ж правило стосується і олівця для очей. Колір вашого олівця для очей повинні доповнювати коричневий ваших очах. Фіолетовий і сливи лайнери працювати краще для очей з жовтими тонами. З іншого боку, темно-зелені лайнери виявити кращих у карі очі з червоними тонами. Темно-коричневого і чорного лайнери також гарні для карих очей, тому що ці два коричневих відтінків роблять з’являються більш драматичним і інтенсивним.

коричневий на коричневий?
Що коричневого на коричневий? Експерти діляться на використання коричневого, як макіяж очей для карих очей. Деякі кажуть, що на коричневий коричневий змусить вас виглядати розмитим. Інші стверджують, м’які коричневі, як і персики taupes дати карих очах теплий, найприродніший вид. Щоб бути на безпечній стороні, не використовуйте коричневі тіні для повік, який такого ж відтінку, як ваші очі. Хоча монохроматична драматичні, це рідко втішно.

Пам’ятайте, коричневий чуттєвий і земної, і тому Ваші очі. Зробити більшість ваших досить баньки за допомогою кращих макіяж очей для карих очей.