Genioplasty і підготовка увійти в ваше призначення з упевненістю

Якщо ви незадоволені своїм підборіддям, знайте, що у вас є варіанти. Чи ваш підборіддя провисає, занадто великий або маленький для вашого обличчя, або ви просто незадоволені своєю загальній формі, Genioplasty може допомогти.

Хоча багато кандидати на цю косметичної точки лікування на вік як на причину свого підборіддя змінилася в гіршу сторону, ви можете бути у віці 18 років для цього типу збільшення.

Перший крок до отримання Genioplasty це мати консультації з пластичним хірургом, так само, як будь-який інший тип косметичної хірургії. Під час вашого призначення, ви можете задати будь-які Ваші запитання про те, як вона працює. Ви також повинні обговорити деталі, такі як, який тип анестезії ви будете використовувати, або загальним або місцевим.

Ваша форма підборіддя імплантатом і розмір повинен бути обраний, оскільки є вибір на вибір. Наприкінці консультації Ваш лікар повинен бути в змозі сказати вам, якщо ви є гарним кандидатом для цього типу операції залежить від вашого віку, причини бажати збільшення, і очікування результату.

Якщо ви вирішили йти вперед з Genioplasty, ви і ваш хірург повинен почати підготовку до їх, взявши передопераційної картинки, завершення медичного обстеження та заповнення необхідних документів. Ви, ймовірно, є ще одне відвідування до операції, щоб переконатися, що ви готові, яка також дозволить Вам задати будь-які додаткові питання у вас є. Знання того, що очікувати після, щоб процедура корисна.

Загалом, операція займає від одного до двох годин, так як це амбулаторно. Зазвичай ви можете повернутися до роботи через тиждень, хоча ви повинні уникати будь-якої діяльності, яка може призвести до підборіддя штовхатися протягом приблизно трьох тижнів.

Ви повинні утриматися від куріння протягом декількох тижнів до і після Genioplasty, а іноді це може перешкодити операції. Приблизно через три тижні, ви зможете побачити результати процедури, яку можна порівняти з вашої попередньої пліч використанням передопераційної фото.

Є деякі потенційні побічні ефекти від цієї операції, яку ви могли помітити, незабаром після операції. Деякі рубці, губи оніміння, або алергічна реакція на наркоз може виникнути, хоча вони часто тимчасовий або оборотним, якщо вони відбуваються взагалі.

У цілому, Genioplasty як і будь-який інший косметичної хірургії в тому, що переваги зазвичай переважують будь-які недоліки. Проте, підготовка до процедури допоможе вам пройти через операцію і період відновлення без інцидентів.