як підтримувати нарощування волосся

Нарощування волосся стали важливим аксесуаром сьогоднішньої моди, так як вона підсилює красу зачіски, додаючи довжину та товщину до нього. Вони бувають двох типів, природні та синтетичні. Обидва мають свої плюси і мінуси. Синтетичні дешевше і доступні в різних кольорів і текстур, але вони не можуть впоратися з високими температурами, тому не може бути випрямлена або скорочення. Для порівняння, природним продовженням, хоча і є дорогими, можуть впоратися з високими температурами і, отже, може пройти такий тип лікування. Росія, Східна Європа, Китай та Індія є різні етнічні джерела, звідки приходять природним продовженням.

Є два способи, якими ви можете подовжити і товщають волосся штучних нігтів, а саме. постійні і тимчасові.

Життя постійного розширення можуть бути менше, ніж навіть шести місяців, якщо вони були застосовані експертом і добре зберігаються. Ці постійні розширення в свою чергу, може бути прикріплений використанням різних засобів. Гарячий зв’язку злиття є одним з таких методів, який дає розширень мало тепла, а потім запобіжники їх з вашими волоссям біля голови. Аналогічно, існує холодним способом скріплення синтезу, який є більш безпечним, оскільки він не використовує тепло для програми, але використовує замість клей. Ці методи є найбільш дорогими з них і коштував десь близько $ 300 до $ 2000 залежно від часу, необхідного для програми і його кількість і стандарт. Холодний синтез коштує дорожче, ніж гарячий. Тче і плетені нарощування волосся метод використовує коси ваші власні волосся і качки з розширень, і обидва зшиті один з одним. Ці коси утворюються в горизонтальну лінію поблизу середини голови і після того як вони закінчили, качка зшиті і натуральні волосся зачесане над ними таким чином, щоб зробити їх невидимими. Його ціна становить близько $ 150 для кожного сидіння, і він повинен підтримувати щокварталу. Існує ще один метод, відомий як мікро-циклу. У цьому, нитки реальні або синтетичні волосся прикріплюються до невеликі пластикові петлі, через які ваші волосся передаються і петлі затягнуті біля коренів. Вам доведеться витратити близько $ 150 до $ 1500 для цього. Вони зберігаються навіть на півроку, до того ж може бути використана повторно. Однак, незважаючи на постійне розширення мають свої плюси, як природний вигляд і міцність, у них є свої мінуси теж. Питання перед проблемою є грошима. Вартість їх застосування саме по собі набагато високою, а вище, що вам доведеться витратити на їх регулярне технічне обслуговування. Методи, такі як тепло, клею, хімікатів і т.д. може призвести до пошкодження волосся, особливо якщо вони неправильно застосовуються або підтримуються. Micro-петлі є менш шкідливими, але вони, швидше за все, зісковзнути і зовсім не рекомендується для тонкого волосся, так як вони можуть вирвати з коренем волоса.

Через ці мінусів пропонованих постійного розширення, кліп модулі більш доцільно. Clip-модулі тимчасово розширень, для яких вам доведеться витратити трохи і отримає широкий спектр вибору. У цьому типі розширення, затискачі або ряд кліпів, містять розширення у формі пасма волосся, обрізаються нижче волосся робить їх невидимими. Вони в даний час вважають за краще все більше і більше в ці дні, тому що вони прості у використанні, не потрібно ніяких професійних з їх застосування; Плюс, їх вартість настільки менше, що ви можете використовувати нове кожен раз. Ви знову кількість різновидів синтетичних нарощування в них на вибір. Високий рівень синтетичних розширень моноволокон (мононитки), ціна на які коливається від $ 20 до $ 40. Вони являють собою відмінний зовнішній вигляд людського волосся і широкий спектр кольорів. Постійна розширення теж може бути зроблений з них. Шовковиста пряма Kanekalon ще один тип, кожен пакет, який поставляється за $ 5 до $ 10. Їх якість дуже гладкі, прямі й блискучі, але вони підходять тільки для прямих і плетені стилів. Існує ще один тип, відомий як шовковисте коси Kanekalon, яка підходить дреди, прямий стилів і коси. Їх ціна становить $ 2 до $ 4 для кожного пакета. Незважаючи на різноманітність кольорів, які вони пропонують обмежено і їх текстури є свого роду грубої, вони надають гарний зовнішній вигляд для власника. Ще один вид є Jumbo коси Kanekalon, кожен пакет, який коштує всього $ 1 до $ 2 і вибір кольорів з ними не обмежена. Однак ви не можете управляти ними легко і доцільно тільки для використання в якості швидкого, одноразові стилі. Інший вибір готових коси або дреди, з яких коси буде коштувати вам не більше ніж на $ 5 і дредів може бути, просто трохи більш високої вартості.

Зажим-в нарощування волосся більш доцільно використовувати, тому що вони викликають менше шкоди для ваших власних волосся, і ви можете спробувати ряд експериментів з ними і отримуйте задоволення!