факти про блондинки лазерної епіляції

Лазерна епіляція на світле волосся
Лазерна епіляція на світле волосся були, в не такому далекому минулому, пов’язаний з труднощами. Щодо грубі методи, які були доступні для лазерної епіляції були придатні тільки для тих, з дуже світлою шкірою і чорними або темними волоссям. Хороша новина для тих з нас, з іншого шкірою і волоссям комбінації в тому, що нові технології в даний час дозволяють успішним лазерна епіляція лікування на світле волосся і майже все волосся і шкіру комбінацій.
небезпеки лазерного видалення волосся на світле волосся
Тим не менш, ви повинні знати, що є ще багато лазерної епіляції клініки, які покладаються на стару технологію, якщо вони кілька недобросовісних існує небезпека, що деякі з них можуть раджу вам з спробою блондинки видалення волосся, стверджуючи, що вона не може бути успішно виконана, для того, продати вам інші види послуг видалення волосся.
ефективної лазерної епіляції на світле волосся
Лазерна епіляція на світле волосся можуть бути успішними і ефективними, але дуже важливо, що ви добре інформовані і що ви робите ваші дослідження ретельно для того, щоб знайти найкращі лазерної епіляції клініки у вашому регіоні для вашої власної особливої ​​ситуації. Люди, які з блідою шкірою і темним волоссям пощастило в тому, що їх можна розглядати в будь-який уповноважений FDA-лазерна епіляція лазерна епіляція клініки, але якщо ви шукаєте, щоб ваші світле волосся, оброблені за допомогою лазера, то ви повинні бути розбірливі.
Всі лазерна епіляція система може тимчасово зменшити ріст волосся волосся для всіх кольорів, окрім повністю непігментованими волосся (тобто білих волосків). Тим не менш, з старому стилі лазерні системи видалення волосся, блондинка, червоні або сірі волосся клієнти навряд чи бачу великої різниці з точки зору постійного скорочення надлишкових волосся – вони повинні були б лікувати в інтервалах близько 1-3 місяців отримати багато користь.
сучасні обробки видалення волосся лазера
У сучасних лазерних систем, діапазон і точність довжин хвиль світла, пропонує безліч більш життєздатною перспективи і більш просунуті центри лазерної епіляції ретельно кравець лікування для кожного клієнта індивідуальну ситуацію на основі кольору шкіри і кольору волосся. Прикладом однієї з таких систем є «Epilight” Система видалення волосся.
Інші варіанти для лазерної епіляції на світле волосся включають гібридні системи, такі як “еЛОС” система, яка зливається лазерної технології з використанням радіохвиль.
пігментуючих світле волосся для лазерної епіляції
Крім того, є попередні лазерного лікування тепер доступні, які будуть штучно фарбувати клітини волосяного фолікула, щоб розширити можливості та ефективність лазерної епіляції на світле волосся. “Meladine” є одним з таких попередньо лазерна епіляція лікування. Знятий у 2003 році FDA для використання в тандемі з лазерну епіляцію на світле волосся, Meladine, який зроблений з природних хімічних речовин, присутніх в чорнилі морського кальмара, посилює природний мелатоніну в клітинах кореня волосся. Це дозволяє лазерів, що використовуються в видалення волосся, щоб ефективно адресувати світле волосся.
Класифікація вашого волосся і типу шкіри для лазерної епіляції
Лазерна епіляція лікарів буде класифікувати вашого типу шкіри на основі системи називається “Графік Фіцпатрік”, і це корисно знати про цю систему в рамках підготовки до вашої дискусії з консультантом лазерне видалення волосся або лікарем.
типи шкіри на графіку Фіцпатрік:
Тип I: Дуже блідий і схильною до печіння, ніколи не загоряє.
Тип II: Дуже чутлива до сонця, часто опіки, важко засмагу.
Тип III: чутливою до сонця, іноді опіки, засмагає повільно до світло-коричневого кольору.
Тип IV: Чи не особливо чутлива до сонця, рідко опіки, засмага коричневий до помірного.
Тип V: Чи не чутливі до сонця, рідко опіки, засмагає добре.
ТИПУ VI: нечутливість до сонця, ніколи не обгорає, глибоко пігментовані.
клієнтів, які шукають лазерну епіляцію на світле волосся можуть тепер знайти правильне лікування, до тих пір, як ви можете здійснити деякий час шукає ресурси та інформацію, щоб направити вас в правильному напрямку!
Інгрід preube