отримати, що сексуальний засмагу

Кожне десятиліття має примха, або звичайно, кілька примх, що кожен вирішує це чудова ідея, і повинні зробити. В останні роки, раптом засмаги стало те, що захоплення, і населення в цілому, вирішив, що засмага був бути здоровим.

Лежачи на сонці, змазка з маслом засмаги, і перебування там протягом декількох годин поспіль означало гарний похмурий погляд. Темна шкіра означало здорової шкіри і здорове тіло, чи не так?

Зовсім навпаки. Хоча це може бути трохи розтягнути порівняти лежати на сонці з маслом для засмаги намітки курку в гриль-барі, це трохи з тієї ж концепції. Шкіряна, насправді, не може вважатися здоровим, темна шкіра не дуже добре, і мастила на кращий загар тільки робить гірше. Де громадськість прийшла в голову думка, що темний загар означав здоров’я, ймовірно, буде таємницею (можливо від культуристів?), Але важливо, що міф був розвінчаний і правду сказав.

Проводити час під сонцем занадто довго, особливо без захисним кремом від сонця, зробить серйозної шкоди вашій шкірі. Це не має значення, що Сонце має деякі переваги, ви повинні мати на увазі, що занадто багато про що це погано для вас (навіть пити занадто багато води може вбити вас, якщо ви не будете обережні!).

Коли ви перебуваєте на сонці без відповідного захисту, еластинових волокон в шкірі, що допомагає тримати її міцно і сильно. Занадто багато сонця означатиме, старіння шкіри, провисання, сушіння, і можливість сонячних опіків, деякі з яких можуть бути настільки серйозними, вони можуть бути кваліфіковані як опіки другого ступеня, і найгірший варіант розвитку подій, рак шкіри.

Добре, так що сонце погано, якщо ви не виходите з сонцезахисним кремом. Новітні примха, щоб допомогти врятувати вас від пошкодження сонцем? Соляріїв. Дівчата в середній школі буде засмага гарячково перш, ніж іти на танці, інші просто йдуть один або два рази на тиждень протягом зими, щоб вони могли продовжувати їсти, що добре, сонце поцілував погляд. Але хіба соляріїв будь безпечніше?

Знову ж, відповідь буде негативною. Причина ваша шкіра стає темною тому, що вона пошкоджень і погіршення від УФ-променів, що й сонце і солярій піддати вас. Так відбувається в солярій практично не відрізняється від лежить під сонцем протягом години або двох. Довгий час люди були під враженням, що, тому що ви були на сонце, що ти в безпеці від УФ-променів і, отже, захищені від раку шкіри.

Тим не менш, в останні роки, правда вийшла про солярії і з тих пір стали посилалися деякі люди, як рак коробках. Вам доведеться прийняти факти: ні безпечної засмаги.
Принаймні, не існує безпечної засмаги, коли мова йде про отримання засмагу за допомогою світла. Ви завжди можете придбати автозагара продуктів, таких як спреї або креми, або бронзатор, таких як порошки для вашого обличчя.

Це дасть вам темним поглядом ви жадаєте, щоб здаватися, що всі претензії, як здоровий. Якщо краса неглибоко, як тільки ви ушкоджень, що шкіра, що ви будете мати, щоб повернутися?

Важливо пам’ятати, що засмага не одно здорове тіло чи розум. Засмага це просто ще одна поверхнева річ, яку люди прийняли без будь-яких вагомих причин. Там колись час, коли бліда, кольору слонової кістки шкіра вважалася красивою.

Зрештою, кращий рада, щоб носити сонцезахисні креми, насолоджуватися сонцем, як є, і прийняти вашу шкіру, яка вона є. Відпочиваючи в такій золотої середини зробить вас почувати себе краще і принесе вам справжню красу.