зберегти ваші роки з омолоджуючим дерматології

Антивіковий звучить футуристичне – А ми якось розвивати технології, щоб зупинити час? На щастя, немає, світ як і раніше досить осудним. Омолоджуючі процедури просто дозволити вам зберегти моложавий вигляд, як ви продовжуєте віку. Так що багато з шкірних захворювань, люди починають помічати, як їх вік може бути згладжена – в’ялість шкіри, зморшки і пошкодження сонцем, щоб назвати декілька. Ось декілька процедур, які Ви можете розглянути, як ви почнете, щоб освіжити свою зовнішність.

Лазерна шліфовка шкіри

Використання СО2-лазер, ваш Остін косметичний дерматолог суті видаляє верхній шар шкіри, відкидаючи процес загоєння для оновленої шкірі рости на своєму місці. Цей метод служить корисним для зморшки, пошкодження сонця і рубців, і взагалі використовується на руках і обличчі. У підлозі-інвазивна процедура, лазерна шліфовка шкіри вимагає часу на відновлення.

хімічний пілінг

B-LIFTx ® хімічний пілінг шліфує шкіру, а, але він використовує хімічні речовини замість лазерів. Менш інвазивні процедури косметичної дерматології, хімічний пілінг як правило, працюють, щоб зменшити зморшки, а іноді і глибоких зморшок. Він також розгладжує шкіру в цілому, вечір колір і текстуру шкіри.

Термаж

Термажа ® є метод підтяжки шкіри, яке використовує мікрохвилі, щоб нагріти колагену в шкірі. Це неінвазивний варіант косметичної дерматології що, природно, повертає час назад для районів по всьому тілу і обличчю.

шкірні наповнювачі

Шкірні наповнювачі, як Juvederm ™ і Restylane ™ робити саме так, як вони описали – вони заповнюють депресії шкіри. Для зморшок або рубців, шкірний наповнювач використовують гіалуронову кислоту, щоб зробити шкіру виглядати як незаймана, як раніше. Він також може бути використаний для губ ущільнює.

Ботокс

Ботокс ® може бути одним з найвідоміших косметичної дерматології лікування, але це один з найвідоміших, тому що це одна з найпопулярніших. Ботокс ® працює особливо на зморшки – лінії створені рух м’язів.

мікродермабразія

Це косметичної дерматології метод використовується для екстремальних пілінгу. Він шліфує шкіру шляхом шліфування вниз мертві клітини шкіри, дозволяючи новим клітинам шкіри щоб зайняти їх місце.

Щоб дізнатися, який метод найкраще служитиме вашої унікальної стан шкіри, зателефонуйте Zimmet вен і дерматології, топ Остін дерматологічної клініці.