живуть природним – природним здоров’я та догляду за шкірою

Сьогоднішній спосіб життя залишає нас відкритими для щоденного нападу хімічної, з повітря, яким ми дихаємо, вода, яку ми п’ємо, та по догляду за шкірою і волоссям продуктів ми використовуємо на щоденній основі. Він не знав, що довгострокові наслідки цих хімічних речовин буде, але одне можна сказати напевно, він не може бути хорошим.

Деякі люди не знають про величезні кількостей добавок у харчові продукти, воду і предмети особистої гігієни. Деякі з них дуже зайняті, щоб піклуватися, а інші мають відношення “Так, я знаю, що це жахливо, але що ви можете зробити?

Інформоване, мудрі люди, однак, беруть іншу точку зору. Будь-які види, які не в змозі жити в гармонії з його природного середовища в кінцевому підсумку зробити собі вимерли. Факт. Це природа. Якщо людські істоти вести, як вони збираються, вони будуть в остаточному підсумку дійсно вимерлим ..

Наприклад, 100 років тому, рак торкнулося приблизно 1 з кожних 50 осіб. Тепер вона вражає 1 із 3. Він не буде довго, перш ніж він вражає половину населення. Не потрібно бути генієм, щоб зрозуміти, що наш спосіб життя є найбільшим фактором, що впливає на це збільшення.

Дієта особливо, має першорядне значення, коли мова йде про збереження доброго здоров’я, але так багато людей ігнорують цей факт і заповнити їх тіла (і їх діти) з низьким вмістом живильних речовин, хімічних і добавку заповнені сміттям.

Коли люди їдять м’ясо, вони споживають ті ж хімічні речовини і гормони, які тварина їло. Ожиріння є на різке збільшення, і це не дивно, враховуючи, що більшість людей, які страждають ожирінням є м’ясоїдів. Вони їдять м’ясо, м’ясо сповнена гормонів росту і хімікатів, гормонів росту, які вбираються в організм людини, так що людина стає товщі. Хочу, щоб мої раджу – якщо ваш надмірна вага і серйозно хочете схуднути – йдіть на знежиреної вегетаріанської дієти.

Якщо ваше тіло було вибору, він попросив би багато свіжих органічних фруктів і овочів, бажано в сирому вигляді. Ваше тіло буде вибирати чистої, свіжої води (я маю на увазі чисту воду в пляшках навесні, а не матеріал, який виходить з вашого крана на дому). Подумайте про те, скільки прісної води ви споживаєте в день, і тим, що я маю на увазі воду це ще не змішується з гарбузом, чай, кава або що-небудь ще. Б’юся об заклад, це не так багато. Зробіть своє тіло користь, наступного разу ви досягаєте для газованого напою, недоступними для мінеральної води замість цього.

Водопровідна вода є ще одним способом, що ми отруєння на щоденній основі. Він містить хімічних речовин, гормонів і в багатьох областях він також містить фтору. Так, натрію фторид, що старі улюблені. Матеріал, який вони поклали в зубній пасті такий же матеріал, який вони використовують, щоб зробити щурячу отруту! Здивований. Те, що люди плутаються є фторид кальцію, який є матеріал природним чином міститься у воді, яка допомагає зберегти наші зуби і кістки сильними. Люди думають, що це те, що йде в зубну пасту і водопостачання, неправильно.

Фторид натрію є побічним продуктом плавки алюмінію та інших галузей промисловості. Це нічого більше токсичних відходів. Протягом багатьох років це було дуже дорого розпоряджатися, поки хтось не вирішив зробити деякий сміття про те, що добре для наших зубів, так що вони могли б піти з утилізацією його в нашій водопостачання. Це, звичайно, було зроблено без суспільної згоди. Ніцца, спасибі за це, я буду дотримуватися розлитий у пляшки матеріал.

Натрію фторид накопичується в організмі з плином часу, і це може викликати рак. Це робить кістки м’які, щоб вони руйнування більше легко, і вона не захищає ваші зуби, насправді він має протилежний ефект. Натрію фторид є основним інгредієнтом в анестетик, снодійне, і психотропні препарати, а також військові нервово-паралітичний газ.

Натрію фторид сприяє психічних порушень. Нацисти додали його до водопроводу в концтаборах під час війни, щоб допомогти стерилізації ув’язнених і змусити їх бути спокійним і покірним.

Натрій Фтор має отруйні та наркотичні вплив на певну область мозку, яка робить людину покірним і меншою мірою здатні протистояти тим, хто бажає контролювати його. Це спосіб управління мас. Хм, змушує задуматися, що уряди мають на увазі для нас сьогодні ……

Коли ми дивимося на догляду за шкірою і догляду за волоссям ми використовуємо щодня, більшість містять натрій лавровий (або лаурет) сульфат. Це піноутворювач яке настільки жорсткими, що він вперше був використаний в якості моторного знежирення! Подумати тільки, пральна вашу шкіру і волосся в щось різке достатньо, щоб позбавити нафти у підлоги гаража. Не дивно, що ми вас всіх витрачаючи грошей на зволожуючі! Хм, я просто параноїк або ви думаєте, не може бути якийсь метод у своєму божевіллі ……

І відкинули цю SLS в ваш шампунь, гель для душу, піна для ванни, зубна паста і т.д., а потім додати зволожуючих компонентів з тими ж продуктами, щоб протидіяти сушіння наслідків SLS. Чому б просто не купувати продукти без SLS? Це те, що розумні люди роблять. Це те, що я роблю.

Так як я перестав використовувати комерційні шампунів і косметичних продуктів, і переключився на всі природні, рослинні продукти догляду за шкірою, і натуральних продуктів по догляду за волоссям, моя шкіра і волосся прекрасні. Моє волосся, що було колись сухі кучеряве і тепер фігурні і блискучим.

Так як я почав використовувати органічні, на основі ароматерапії для догляду за шкірою, моя шкіра, яка була колись таким блискучим з усіх жирів і добавок з моїх попередніх зволожуючий крем, в даний час настільки м’яка, набагато молодше виглядає, і мені не потрібно порошок або фонду, тому що моя шкіра це здорово!

Я використовую без фтору зубна паста, і я приймати вітамінні й мінеральні добавки кожен день. Я завжди їм свіжі, органічні фрукти і овочі, і я завжди пити бутильовану, чиста вода. Я вегетаріанець, тому я їм дуже природно, низьким вмістом жирів, який повний поживних речовин. Я ніколи не відчував себе таким здоровим.

Якщо ви цінуєте вашого тіла, вашого здоров’я і вашого життя, а також Ваших дітей та інших близьких, ви зобов’язані зробити це заради себе, щоб змінити свій спосіб життя прямо зараз, і почати жити більш природно.