дізнатися про природний здоровий догляд за шкірою

Хлопчик я дізнався, цінний урок. Кроків, необхідних для природного здорового догляду за шкірою можуть бути порівняно легко і логічно. Один з найважливіших, особливо для людей зі світлою шкірою, полягає у використанні обережність, коли ви знаходитесь на сонці.

Ми всі люблять на свіжому повітрі, але сонці і вітру грати хаос в нашій зовнішності. Після того, як стало відомо, що надмірне сонце може викликати рак шкіри, більше десятка різних сонцезахисних кремів з’являться на ринку. Тільки кілька з них були коли-небудь перевірені на безпеку.

SPF рейтинги вводять в оману. Число вказує тільки, як довго ви можете залишатися на сонці без горіння. Якщо ви зазвичай горять у 10 хвилин, та рейтинг SPF 20, ви можете залишитися протягом 30 хвилин. Якщо ви відсутнім довше, необхідно повторно застосувати сонцезахисний крем.

Макіяж Деякі жіночі, зволожуючі і сонцезахисні засоби містять миючі засоби. Є навіть кілька нічних кремів, які їх містять. Який сенс у цьому? Там немає жодного.

Насправді все, регулярне використання сонцезахисного крему не є частиною природного здорового догляду за шкірою. Носіння капелюхи, сонцезахисні окуляри і захисний одяг. Макіяж містять сонцезахисний крем не буде ефективною протягом усього дня. Так що, знову ж, який у цьому сенс? Там немає жодного.

Це просто реклама виверти, які косметичні компанії придумали продавати більше продукції. Дослідники довели, що існує більш висока, не нижче, захворюваність злоякісної меланоми, самої серйозної форми раку шкіри, у звичайних користувачів сонцезахисний крем. FDA США виступив із заявою про те, як сонцезахисні засоби не гарантують, що ваше здоров’я захищено.

Дослідження показали, що деякі з сонцезахисних засобів, зокрема ті, які отримані з канцерогенні бензол, пошкодити клітинну ДНК, які можуть мутувати його в ракової клітці. Чи має все це звучить як природний здоровий догляд за шкірою?

Якщо ви жінка, і ви хочете носити макіяж, шукати той, який містить мінерали, як і оксид цинку. Це насправді одна з найефективніших НД доступних блоків. З широким спектром дії, воно може бути дійсно корисним.

Кожна людина має потребу в хороше миючий засіб, але уникати всього, що містить окису етилену. Подивіться на ті, які містять оливкове масло та інші рослинні інгредієнти.

Після видалення або очищення макіяж, вам потрібно використовувати зволожуючий крем. Зволожувач є одним з найбільш важливих частин природного здорового догляду за шкірою, незалежно від особи типу. Очищення позбавити натуральні масла і може стимулювати надмірне виробництво шкірного сала. Так, зволожуючий крем хороший для жирної і сухої шкіри. Це просто необхідно, щоб містити необхідні інгредієнти.

Право інгредієнти є рослинні масла і екстракти. Олія виноградних кісточок відмінно підходить для використання в денний час. Екстракт авокадо і масло ши є ідеальним поєднанням для нічного використання. Кожен раз в той час, використовуйте глибоку очищаюча маска, яка містить екстракти та глини Бентон гелю, особливо якщо у вас є проблеми з жирність.

Ви бачите. Природний здоровий догляд за шкірою не складно і не вимагає використання великої кількості дорогого продукту. Ви можете піти тільки з миючим засобом і зволожуючий крем, якщо ви уважні про компоненти.

Ви можете дізнатися більше розуміння, відвідавши веб-сайт і відкривати більше натуральних інгредієнтів особисто я використовую щодня.