дезінфікуючий засіб для рук модний продукт

Оповіщення підняті грипу стало модно за використання продуктів для очищення і дезінфекції рук, навіть воду. Необхідно ретельно вимити руки з милом і водою, але дезінфікуючих засобів можуть використовуватись лише при вміст алкоголю висока майже вище 60%. Тому миття рук з водою ретельно є кращим способом профілактики.

Розповсюдження вірусу грипу є причиною для занепокоєння. Приймаючи цю проблему, вони починають розмножуватися гігієнічні засоби або дезінфікуючими засобами. Чи повинні ми їх використовувати?

Незважаючи на свої переваги стверджував, дезінфікуючі засоби не потрібні, якщо вони миють руки відповідно до рекомендацій ВООЗ. Краще мити руки з милом і водою

* Мити руки з милом і водою часто.
* Робіть це протягом не менше 15 секунд.
* Висушіть паперовим рушником.

Тільки якщо у вас є доступ до раковини, може бути рішенням використовувати дезінфікуючий продукт або дезинфікуючим засобом.
Дезінфекція гелі: ефективними, якщо вони перевищують 60% спирту

У магазинах можна зустріти два типи:

* Косметика, функція яких полягає в очищенні і духів.
* БІОЦИД, які були показані, щоб убити мікроби і нести реєстраційний номер на етикетці.

Дезінфікуючий засіб для рук будь-якого виду є ефективною, тільки якщо його вміст алкоголю вище 60%: ВООЗ рекомендує до 80%, а також уточнює, що гелі менш ефективні, ніж рідини.

Інші дезінфікуючих засобів, які можуть бути використані

На додаток до гелів або рідин на ринку ви можете знайти інші засоби для чищення.

* Серветки. Вони менш ефективні, ніж миття з милом і водою. Крім того, ще один момент проти них є їх висока вплив на навколишнє середовище.
* Хлора дезінфікуючих засобів. Ці продукти очистити руки, але не обов’язково знищити вірус.
* Антибактеріальне мило. Ефективне, щоб вбити бактерії (не обов’язково вбити вірус), але їх використання є істотним, і звернення до них може в кінцевому підсумку підвищити резистентність бактерій.