гіпнотичний Eau Sensuelle – новий аромат Dior надаються

Hypnotic Poison Eau Sensuelle є самою останньою версією Hypnotic Poison від Dior, інший чуттєвий аромат, щоб насолоджуватися. Це bespeaks нестаріючого жіночності – жінки володіє вдумливий чарівність, яке зачаровує. Духи фокусується на ванільних орхідей, ефірні квіткові краси, який носить атмосферу якості та чуттєві ноти.

Цей аромат викликає звикання з нотами за участю троянда, іланг-іланг, квіти апельсина, орхідея, тубероза, зелені ноти, ваніль, сандалове дерево, деревні ноти і мускус. Він відкривається з пряно-квітковим атмосферу подальшим теплим відтінком бурштину. Перехід свіжість зелених нот до шовковистим теплом мускусу і сандалового дерева надає унікальну вперед і ніс гідний аромат. Парфумер Франсуа Демаші створив цей аромат.

Спокусливий аромат залишає добрий слід в сухий вниз. Крім того, чудова гармонія нот зовсім не нав’язливим. Це тривалий і залишається близько до шкіри.

Vanilla є зіркою цей аромат, і саме це робить його повністю відрізняється від батьківської версії. Раніше духи підкреслює жасмин нот в композиції. Деякі думають, що perfumistas Sensuelle більш легка версія батьків .. Інтерпретація аромату залежить від шкіри хімії. Проте, суть Hypnotic Poision виділяється в Sensuelle. Моніка Белуччі є особою Poision Hypnotic Eau Sensuelle. У рекламному матеріалі, вона прикрашена у фіолетових орхідей в повному розквіті. Глибокий червоний і прозорий Флакон закривають кришкою кабошон у фіолетовий колір. Це для продажу в 1,7 і 3,4 унцій туалетної води.

Відчуйте магію чуттєвість з Hypnotic Poison від Dior Eau Sensuelle.