губи палички – Чому жінки говорять, що вони відчувають себе голими без нього.

Помада була навколо протягом тисяч років – у Стародавньому Єгипті, Клеопатра була жуки розчавлені так, щоб вона могла використовувати їх, щоб колір губ темно-червоного.

Все ж це тільки в останнє сторіччя або близько того, що популярність помади дійсно вибухнув, завдяки вплив на весь світ голлівудських фільмів. Раніше було набагато більше пов’язані з грішниками, повії та інші ізгоями в суспільстві – жінки, які намагалися “заманити” і “спокусити” чоловіків. Під час суду над відьмами 18-го століття, деякі жінки були навіть звинувачували в чаклунстві, тому що вони нібито використовували помаду, щоб обдурити чоловіків, думаючи, вони були привабливі і одружитися них.

Проте, на сьогодні середня жінка, помада відчуває, як істотну життя, яка була навколо назавжди, і багато хто говорить, що вони відчувають себе голими без нього. Але навіщо носити? Коли ви думаєте про це, живопис червоні губи є досить дивним, що потрібно зробити, особливо враховуючи, що вони вже рожевий відтінок червоного в будь-якому випадку. Відповідь на це питання є те, що помада штучно відтворює зміна кольору, яке відбувається в губи жінок під час сексу, що робить їх більш сексуальною в повсякденному житті.

Сучасні помади складається в основному з воску (як бджолиний віск, віск з рослин і дерев), а також різні олії (оливкова олія, рицинова олія). Колір зазвичай відбувається від змішування різних хімічних барвників, хоча помади з натуральних барвників також доступна.

Губна помада є одним з найбільш часто використовуваних видів макіяжу, тому що це відносно дешево, а одна трубка може тривати дуже довго, але це також дуже ефективна. З цієї причини у багатьох жінок є цілий вибір косметики, обраної відповідно до їх різне вбрання, а також їх тон шкіри. Якщо ви хочете витратити трохи більше, є дорожчі види помади, такі, як екстра-блискучі і ті з них, що не вийде на сорочках або особи інших людей.