Як уповільнити процес старіння

Ваша шкіра віків через внутрішні і зовнішні чинники старіння. Внутрішні фактори включають в себе загальний стан здоров’я, харчування, вміст води, гормональний баланс, генетики і токсинів. Зовнішні фактори в основному сонця і забруднень.

Якщо ви курите, ви повинні знати, що це впливає як на внутрішні і зовнішні чинники старіння. Це впливає внутрішніх факторів, тому що ви ставите смертельні токсини у ваше тіло і шкоди для вашої імунної системи (яка повертає нас до здоров’я). Зовні, куріння має тенденцію розтягувати шкіру навколо рота і покриває вашу шкіру в нікотину і смол своє тіло (як це відбувається в легенях), додаючи ще більше забруднюючих речовин для вашої шкіри.

Шкіра на обличчі і руках, які найбільше постраждали від куріння. Розуміння того, що старіння це процес, який ми не можемо зупинити важливо ваше психологічний прогноз щодо своєї зовнішності, як ви стаєте старше. Навіть якщо ми не можемо зупинити старіння, ми можемо уповільнити процес і зберегти від старіє швидше, ніж нашій генетичній намітив.

Зовнішні виправлення включають в себе різні речі. Курцям потрібно буде знайти спосіб зламати цю звичку, якщо вони дійсно хочуть, щоб уповільнити практики успішних анти старіння техніки і тримати себе шукає краще, що вони можуть. Друга річ, яка насправді може бути найважливішим, є використання сонцезахисних кремів хорошого. Ціна не має сонцезахисний крем краще або гірше.

Фактор захисту від сонця на етикетці те ж саме незалежно від бренду – наприклад, $ 5 сонцезахисний крем з SPF 45 є настільки ж ефективним, як $ 20 сонцезахисний крем з SPF ж. Поряд з цим, тримати вашу шкіру чистою і вільною від токсинів і забруднюючих речовин допомагає в боротьбі зі старінням. Використовуйте повну систему догляду за шкірою призначені для вашої шкіри (органічний догляд за шкірою важливо, тому що ви не поглинає пестицидів та інших штучних хімічних речовин через шкіру).

Внутрішньо, здорове харчування з великою кількістю водозабору є надзвичайно важливим. Коли ви даєте організму те, що йому потрібно, це допоможе вам очистити себе зсередини, видалення різних токсинів, які ми отримуємо за допомогою різних факторів, включаючи: екологічні забруднюючі речовини і токсини, що наше тіло виділяє від речей, які ми їмо. При їжі збалансоване харчування з органічними продуктами, ви серйозно знизити токсинів з їжі. Вода настільки важлива, тому що вона замінює воду в даний час у вашому тілі (який становить 60% від загальної ваги тіла), і це є основним чинником в усуненні внутрішніх токсинів. Зберігаючи ваше тіло гідратованих має важливе значення для здорової шкіри.

Хороший режим догляду за шкірою важливо омолоджуючі методи, тому що це зберігає шкіру відсутності зовнішніх токсинів. Органічний догляд за шкірою можна придбати як готову продукцію, або ви можете зробити свої власні продукти догляду за шкірою в домашніх умовах. У будь-якому випадку, стежте за тим, щоб отримати продукти (або компонентів), що сертифіковані органічні. В основному це означає, що немає ніяких пестицидів або штучних хімічних речовин в інгредієнтів, які використовуються для створення продукту. Очищення та зволоження є двома найбільш важливими кроками у вашому догляді за шкірою, але повний курс рекомендується.

Зволожуючі засоби особливо важливо, якщо у вас суха шкіра, яка має тенденцію показувати віці ще швидше. Застосування зволожуючий крем, щоб вологе обличчя допомагає ущільнення вологи. Будьте впевнені, що зволожуючі продукти, які ви купуєте не містять спирту, так як це сушить шкіру і створює порочне коло вашій шкірі потрібно більше вологи. Знову ж, кращий спосіб зберегти шкіру зволоженою і позбавлена ​​власних токсинів через пити багато води і різання ваші кофеїну, який є сечогінним засобом (тобто він відводить вологу з вашого тіла).

Різні інгредієнти можуть бути знайдені в готових виробів і може сприяти (до деякої міри) до анти старіння техніки. Ці компоненти включають в себе: Алое Віра, Альфа lipolic кислота, коензим Q10, мідь, Embilica, флавоноїди, фітоестрогени, і вітаміни А, С і Е.

Хоча вони, як кажуть, щоб допомогти в боротьбі з процесом старіння, сила і здатності проникнення продукту мають вирішальне значення для продуктивності антивікової продукт. Багато домашні продукти догляду за шкірою містять безліч натуральних інгредієнтів, які також впливають на процес старіння і дуже корисно для шкіри.

Майте на увазі, що анти старіння методами працювати разом, щоб зменшити швидкість видимих ​​ознак старіння. Ви можете використовувати тільки один або два, але ви не побачите ті ж результати, що той, хто використовує всі методи в своїх інтересах. Хоча старіння це процес, який ми не можемо зупинитися, ми можемо уповільнити його з належним піклуватися про своє тіло і внутрішньо і зовні.