Гіалуронова кислота сироватки adoragemd – шкіра продукт для сучасної епохи обсягу м’яких тканин

Гіалуронової кислоти (ГК) являє собою природний полісахарид, який виникає як важливий структурний елемент шкіри і підшкірних тканин, а також у синовіальній тканині і рідини. Гіалуронова кислота належить до групи з небагатьох речовин, які однакові у всіх живих організмах і типи тканин, так що немає ніякої алергії при використанні цього продукту.

НА грає важливу роль в механічних і транспортних цілей в організмі, додання обсягу шкіри, форму для очей і еластичність суглоба. HA молекул є обов’язковими води в шкіру і зробити її більш тонкої, створюючи об’єм. Таким чином, він може утворити упруговязкіх матричну рідина шкіри, який підтримує колаген, еластин і інші структури, в той час як додавання тургор до речовини шкіри.

З віком люди, обсяг HA в організмі зменшується, таким чином, в результаті чого шкіра повинна бути сухою, зморшкуватою і осіла.

AdorAgeMD разом з добре відомі молекулярної науково-дослідної лабораторії біохімії в Парижі розроблена Гіалуронова кислота сироватки з кращими системою доставки на шкіру, ніж будь-який інший аналогічний вказаного продукту на ринку. Використання попередник етапи молекул ГК, AdorAgeMD представляє HA сироватки, молекули яких менше, ніж у шкірі, що дозволяє HA проникати в дермі. Завдяки HA, ця сироватка підвищує рівень вологості шкіри, створюючи зручні, гнучкі, зволожуюча плівка, упаковка роговий шар, дозволяючи інші продукти, щоб проникати в пори. HA також заповнює простір між волокон колагену і еластину в шкірі, зміцнення його здатності бар’єр. Розглянемо AdorAgeMD HA сироватки в якості альтернативи Рестилайн і Juvadern ін’єкції, оскільки він стимулює вироблення шкіра виглядає молодшою, природно, без болючих і дорогих ін’єкцій.

Запатентована розробка HA сироватки допомагає реструктурувати шкіру, підвищує її регенеративну здатність, а також підтримує природну вироблення шкірою колагену. Крім того, HA запобігає втраті води, тому він наповнює вологою не може випаруватися.

Adorage пропонує використовувати HA вранці після очищення, і запечатати його в відводками на зволожуючий крем, таким чином подвоївши зволожуючу дію.

Гіалуроновою кислотою сироватки є бестселером в Шкірі Adorage лінії Couture,

Ви бачите результати негайно. HA не є липкою або жирної і має краще негайного поглинання.

HA також є одним з інгредієнтів в усній Формула шкіри добавки.

У вас є можливість додати його не тільки місцево, а зсередини.

Га AdorageMD є відмінним продуктом, який пропонує повний спектр для нарощування тканин, кращий зволожуючий ефект і зменшення тонких ліній. Ви продовжите час потрібно дорогих, а іноді і нешкідливих ін’єкцій.