Photofacial омолодження цілющою силою світла

Ви, напевно, бачили світловипромінюючі діоди (СІД) у всьому, від годин до свята вогнів. Оскільки вартість цих крихітних, яскраве світло зменшується, кількість використань різко зросла. NASA виявили, що світло допомагає рослинам рости на космічній станції і флот використовує цей світ, щоб допомогти залікувати рани на підводних човнах. Нарешті, технологія чергу позначається на індустрії здоров’я та краси, щоб запропонувати природне рішення для стану шкіри, дії сонця, і ознаки старіння.

Що робить світлодіоди настільки унікальна, довжина хвилі світла. Довжині хвилі, ближній інфрачервоній, але не лазером, можуть проникати глибоко в тканини, не пошкоджуючи її. У рослинах, це виражається в регенерує дією якої вони можуть рости від 150% до 200% швидше, ніж зазвичай. Лікарі також виявили, що світло стимулює процес загоєння в шкірі людини. Вплив світла підвищує енергію в клітинах і використовується для прискорення загоєння важких ран і опіків. Світлодіодні навіть були знайдені корисні для полегшення болю у онкологічних хворих.

Photofacial технологій, таких як, Lumiere світлотерапії ™, включає в себе сучасна наука актуальних догляду за шкірою і майбутнє світлодіодних лікування. Ця інноваційна система по догляду за шкірою використовує ферменти і світлової терапії, щоб стимулювати виробництво колагену і еластину в шкірі. Система очищає і зміцнює кровоносні судини. Клієнти повідомляють підйому і розгладження зморшок і тонус шкіри-без хворобливої ​​операції або небезпечних хімічних пілінгів. Поліпшення можна побачити відразу з повними результатами в 21-60 днів. Ви можете природно зцілити плями, прищі, і старіння протягом декількох хвилин розслабляючого світлотерапії.

** Як і будь-яка косметична процедура, Photofacials повинні виконуватися тільки висококваліфікованого персоналу. У районі Атланти, відвідайте Сонячна Розміри на знижку на ваш перший лікування або купівлю пакета Lumiere від вітання, кваліфікованого персоналу.