Kneipp Масло жожоба масаж гайкою

Після довгого стомлюючого дня на роботі я люблю пробувати різні аромати масла для ванни. Це масло зволожуючі ванни складається з чотирьох ароматів на вибір. Я вибрав тільки два, щоб використовувати їх в комбінації або індивідуально в залежності від мого настрою.

Коли я хотів би заспокоїтися і очистити моє тіло і розум я використовую тільки цитрусовий аромат. Для усипляння болю запаленої шкіри на суворі вітряні дні я використовую лаванди ароматичне масло для ванн. Іноді я поєдную обидва цитрусових ароматичне масло для ванн з лавандою ароматичне масло для ванн моєї особистої формулою. Я підійшов до цієї формули після багатьох експериментів. Використання моя комбінація лаванди і цитрусових ароматичне масло для ванн я можу відчувати своє тіло таким легким, як ніби я плив на хмарі.
Крім цього ефекту ароматерапії я люблю використовувати королеви Елен Batherapy Зволожуючий Масло для ванни, тому що це дуже добре вбирає в шкіру і не залишає жирного відчуття, що від інших зволожуючих масла для ванни.
Багато разів я хотів би використовувати його в якості лосьйону для рук, особливо після прання одягу або після виконання іншими справами будинку, які ставлять шкіру на моїй руці в умовах стресу. Я бачив, що цей продукт є дуже ефективним, особливо в тих ситуаціях, де ви відчуваєте шкіра дуже суха. Я використовую його часто в зимовий період.
Кожен раз в той час я поєдную Цей зволожуючий крем з Batherapy солі або рідини для створення унікальної момент, який змушує мене відчувати себе зіркою голлівудського фільму. Коли у мене є відчуття м’якої шкіри після використання цього зволожуючого крему я відчуваю багато комфорту.
Я приділяю багато для моєї шкіри, так як це найбільший орган зондування моє тіло. Коли мої пори шкіри забиті пилом, я відчуваю, як я в пастці в розчині, який тримає клейким мені рухатися природно.
Після швидкого душа і після застосування Queen Helene Batherapy Зволожуючий Масло для ванни я можу відчувати, як нова людина з набагато більшою кількістю енергії, яка прагне працювати краще в той день. Ніякий інший масляній ванні зволожуючі не чинить змусило мене відчувати себе так спокійно після використання, так як це робить.