Invisalign і його використання в косметичній стоматології

У світі косметичної стоматології люди завжди засипали новими варіанти та ідеї для того, щоб поліпшити зовнішній вигляд їх посмішки, деякі продукти можуть бути як раз для того, щоб все сталося і інші, не може бути ідеальною підгонки. Коли справа доходить до дужки Є кілька варіантів, пацієнту дають, один є використання металевої скоби і другим варіантом є використання прозорих пластикових брекетів, вони згадуються як Invisalign.

Invisalign суміщення пластикових лотків, які аналогічні тим, які використовуються для відбілювання зубів, ці суміщення були розроблені для того, щоб змінити становище зуби в застосуванням певного тиску. Кожен випрямляч слід носити близько двох тижнів для того, щоб дати йому час, необхідний для переміщення зубів пацієнта в правильному положенні.

Тривалість лікування варіюється від людини до людини, все залежить від того, наскільки ваші зуби повинні бути переміщені однак, середня процедуру і час обробки складає близько одного року, а в деяких випадках лікування може перевищувати передбачуваний термін, відповідно співпраці пацієнта іншими словами, якщо стоматолог рекомендує, щоб такі дужки пластиковий слід носити протягом приблизно 22 годин щодня, і пацієнт носить їх протягом 15 годин щодня, вся обробка буде розширений протягом декількох місяців, на додаток до те, що він спочатку був оцінений.

Так само, як металеві брекети, Invisalign дужки чинити тиск на певні зуби щоразу, коли новий набір використовується випрямляч, це робиться для того, щоб змінити те, як наші зуби розташовані, кожен раз, коли новий набір суміщення ставиться на місце пацієнта може відчути легкий тиск, але це головним чином тому пластикову випрямляч знаходиться в іншому положенні, ніж зуб його виправленні, після того як пацієнт носив суміщення, принаймні два тижні він / вона не відчуватиме, що великий тиск, що означає що випрямляч зробив свою справу натисканням зубів у правильному напрямку.

Ця технологія є насправді не нова насправді, вона була навколо протягом багатьох десятиліть, з цієї причини його не було серійним тому, що такий продукт потрібно бути виготовлені вручну і вартість робочої сили була занадто висока, зважаючи на ціну для такої роботи виробництва пластикових суміщення зупинилося і він не був до останніх років, що завдяки технології виробництва таких складних суміщення став більш зручним та доступним для більшості людей.

Сьогодні ці пристрої використовуються людьми, які не люблять появи металевих брекетів, але хочете досягти точно такі ж результати, як ніби вони, де використання металевих брекетів, тому що більшість людей не в змозі сказати, якщо хтось носить Invisalign дужки продукт дуже зручно для людей різного віку.