як зменшити меланіну з шкіри, як зламати кольорові пігменти без шкідливого впливу

Немає жодних сумнівів, що всі особи з темним пігментом проблема в мундирі на Час іде вперед. Це не тільки у віці близько 50-х років стикаються з цією проблемою, але і починаючи з 15 в.
У віці 15 року, стан нашої шкіри-найбільший людський орган – неухильно знижується. Це закон природи. Жінки ще в їх 15s почали приймати добавки по догляду за шкірою для підтримки своєї зовнішності і отримати свою самооцінку.

Як ми можемо зменшити меланіну з шкіри? Перед тим, як заглибитися в рішення, ми повинні знати про те, чому меланін буде збільшуватися в першу нашу шкіру.
Збільшення меланіну тій же справі, потемніння шкіри, зміна кольору, передчасне старіння або гіперпігментація. З їх подальший вплив на гормональний баланс і швидкість обміну речовин, ведуть до підриву регенерації шкіри.
Причини збільшення меланіну в шкірі (коротко):
1. повсякденному тиску,
2. Незбалансоване харчові звички,
3. Тривала дія ультрафіолетових променів,
4. Тривала дія радіації,
5. внутрішніх заворушень,
Загалом, вони приведуть до надмірно жирною або надмірно суха шкіра, часто з появою вугрової висипки, небажані кольорові плями, розпушування і загальне погіршення тонусу шкіри.

Як ми можемо вирішити меланіну проблема?
Як тільки ви знаєте причину, і вирішити її один за іншим.
Рішення:

1. Кожен день тиск: щоб спробувати розслабитися навіть це складно. Глибина дихання, слухати музику, робити фізичні вправи можуть допомогти, щоб зменшити тиск.
2. Незбалансоване харчові звички: щоб обговорити цю тему довго для здоров’я дієти в короткі Важко, однак, регулярне час для м’яса є першим, і більше рослинного необхідність. Багато точок може бути записана в наступній статті.
3. Надмірне ультрафіолетове випромінювання: використовувати сонцезахисний крем, коли на відкритому повітрі, для покриття досить одягу, коли на відкритому повітрі.
4. Тривала дія радіації: спробувати все можливе, щоб триматися подалі від телевізора, комп’ютера, мобільного телефону ……
5. Внутрішні розлади: використовувати деякі рекомендовані продукти догляду за шкірою, які можуть забезпечити правильне харчування, таких як вітаміни А, В і С, для того, щоб зламати кольорові пігменти без шкідливого впливу. Він підсилює метаболізм шкіри, щоб дати Сяйво молодості у всіх областях, де вона застосовується.

У будь-яку пораду експертів, шляхом об’єднання по догляду за шкірою, здорове харчування, стежити позитивний образ життя і хороші звички одночасно прийнявши щоденні додатки по догляду за шкірою, щоб зберегти шкіру, зовнішній вигляд і вік у верхній частині стані.