як зберегти ваші зуби чистими, коли ви не можете чистити

Важливо, щоб зберегти ваші зуби чистими. Іноді час, і про важко, щоб вимитися. Дізнайтеся кілька стратегій, які можуть допомогти.

Важливо, щоб спробувати зберегти ваші зуби чистими з регулярною зубною ниткою і щіткою для запобігання карієсу, який може привести до різного роду проблем надалі. Більшість, як роблять це, щоб уникнути зубного болю і, щоб уникнути необхідності йти до зубного лікаря, як часто. Час від часу, ви вже не буде, зубну щітку, щоб правильно чистити зуби після їжі. Є кілька варіантів, які можна використовувати, коли ви не вдома, щоб чистити зуби правильно тримати їх у чистоті.

Єдине, що слід зробити, це зберегти ваше нитка з собою в кишені або в сумочці. Зубочистка не займає багато місця і може бути швидко використана в туалеті, щоб переконатися, що ваші зуби трохи чистіше. Це особливо важливо, коли ви отримуєте щось застрягло між зубами, щоб отримати його для комфорту і так, що вона не запускається, щоб викликати проблему для вас.

Інший варіант, що багато хто намагається зараз за допомогою портативних і одноразові зубні щітки. Вони призначені для очищення, коли у вас немає інших варіантів. Ви не хочете використовувати ці весь час, тому що ви не хочете, щоб кинути занадто багато речей, далеко, але бувають моменти, коли ви можете використовувати ці. Якщо у вас є особливо липкі та цукристих речовин в зубах, він повинен відірватися.

Деякі рідини для полоскання рота нести в маленьких контейнерах. Хоча це не зовсім чистих продуктів харчування з ваших зубів, він може вбити будь-які бактерії, які знаходяться в роті, що може бути причиною проблеми. Крім того, це швидкий спосіб поліпшити якість вашого дихання.

Розглянути деякі свіжі овочі, такі як селера або морква або, можливо, яблуко з вами. Ці види продуктів харчування з високим вмістом клітковини і жувальної може допомогти вам чистити зуби. Це не найкращий метод, але він щось розглянути.