як дістатися, що богиня сонця дивитися безпечно

Я завжди хотів, що золотисто-коричневого кольору, Голлівуд засмагу. На жаль, я досить блідо, і моя шкіра нагадує свіжий шар снігу. Засмага для мене це більше схоже на тіні світло-рожевого розкидані з кількома ластовинням. Я припускаю, що це могло бути і гірше. У мене є двоюрідний брат, який виглядає, як вона отримує загар, але насправді одна велика веснянки приходять літній час.

Повертаючись до моєї дилемі, я намагався НД блоки з найвищим SPF на ринку. Я навіть спробував той, який був чорний ринок, але ми не будемо це обговорювати. Я досі переконаний, що це не простий збіг, що я виріс третій сосок приблизно в той же час! Чи не засмаги кабін немає допомогло. Я отримую той же результат солярії, як і я сонце і мій гаманець платить ціну.

Нещодавно я спробувала бризки на засмагу вирішення моєї проблеми, і у мене є гарна новина для тих блідих дівчат у світі, як я. Там надія для нас, все ж таки! Я зробив свою домашню роботу і провчився до за і проти, поряд з і що не можна робити з штучної засмаги, і все це вказує на позитивне в мою користь.

Я зібрав цей невеликий перелік для тих, хто зацікавлений в штучний загар лікування. Вони такі:

Салон засмагає ваш кращий вибір

• Якщо ви шукаєте для бездоганного, професійне застосування і можуть дозволити собі ціну, піти в спа-центрі або салоні. Якщо ви можете дозволити собі витратити додаткові гроші, ви можете отримати один з багатьох варіантів, таких як відлущування тіла і професійного застосування самостійно шкіряника, аерографія засмаги або найдешевший варіант: спрей для засмаги. Ви можете пройти в кабінку і отримати розпорошується з усіх боків за ціною близько $ 20 сесії або більше.

Як використовувати самостійно шкіряника на вашому обличчі

Це не так просто, як здається, і складається з чотирьох етапів.

1. Підготовка шкіри, дбайливо очищаючи і пілінг. Пропустити зволоження. Він заважатиме Таннер.

2. Змішайте кілька крапель самостійно шкіряника і рівні частини зволожувач в долоні і потім застосувати його на обличчя і шию.

3. Нехай колір Таннер розвиватися близько трьох годин, потім слідують з розмахом бронзатор на лоб, щоки і ніс.

4. Розгладьте залишилися Таннер над мочки вух і верхню. Не забувайте ретельно мити руки і ніколи не пропускайте сонцезахисний крем.

Як автозагара ваше тіло

1. Почніть з пілінгу шкіру скрабом для тіла в той час як ви приймаєте душ, постарайтеся звернути особливу увагу на грубі областях, включаючи коліна і лікті.

2. Застосувати кінцівок Таннер на кінцівки, починаючи з ніг. Ви хочете, щоб наносити на гомілки та ікри ніг наступному, підмітання Таннер вниз на щиколотки, стопи і пальців. Потім нанесіть крем для засмаги, щоб ваші стегна в напрямку спереду назад, використовуючи надлишок, щоб покрити ваші коліна. Повторити на іншій нозі, коли закінчите.

3. Для останнього кроку, застосовувати крем для засмаги, щоб ваші стегна, живіт і тулуба, а потім з ваших плечей і рук. Почекайте близько десяти хвилин, щоб висохнути, перш ніж одягати.

Якщо ви в кінцевому підсумку з смугастим засмагою або ви зіпсували на декількох місцях, не хвилюйтеся. Ви можете виправити це лох з в’яжучим тонера або навіть зубною пастою. Відлущування, щоб вирівняти Місцями додатки. Якщо ви не думаєте, що засмага вийшов досить темно. Спробуйте повторити процедуру і просто переконайтеся, що ви даєте засмага достатньо часу, щоб розвиватися.

Для отримання додаткової інформації про макіяж таких предметів, як це, переконайтеся, що візит експертів на Makeuptip. , Коли вони зроблені, ваше обличчя буде виглядати, як ви тільки що покинули дорогий салон. Вони пропонують поради про те, як досягти оксамитовий, натуральний колір і зберегти ваш макіяж триває довше. Відвідайте їх і дізнатися, як виглядає мільйон доларів на бюджет реальні жінки.