чоловічий защипами животик, як це працює популярний вибір для тіла-свідомих людей

Подумайте отримати плоский живіт тільки проблема для жінок на сьогоднішній день? Подумайте ще раз. Багато чоловіків хочуть гладкий, тоноване тулуб так само, як жінки і пластикові номери хірургії довести це. За даними Американського товариства пластичних хірургів, кількість чоловіків защипами животик збільшився на 146 відсотків приголомшливий з 2000 року по 2007 рік.

Косметичні хірурги урахуванням традиційної хірургії абдомінопластика, щоб відповідати зростаючим потребам своїх пацієнтів-чоловіків сьогодні. Чоловічий живіт особлива увага приділяється скороченню загальних чоловічих скарг від любові ручками, горщик животи, і запасні шини, створюючи контури красиво подивитися, що було б дуже важко або навіть неможливо досягти за допомогою дієти і фізичних вправ поодинці.

прості кандидатів-чоловіків абдомінопластика

Підтяжка живота в цілому призначена для тих, хто, загалом, хороший фізичний стан і досить близько до його ідеальний вагу. Це особливо корисно у відтворенні природних, підходять дивлячись шлунка для тих чоловіків, які піддалися різкій втрати ваги. Цей процес зменшує жирові клітини, але еластичність шкіри часто значно знижується після багатьох років напружені до максимуму.

У результаті вільні, провисання шкіри, що приховує ефекти втрати ваги. Чоловіків абдомінопластика може позбутися цієї додаткової шкіри і підтягнути м’язи живота, в той же час. Ця процедура також добре підходить для тих, хто бачив їх тіла зміни форми просто через вік.

Як чоловічий вік тіла, жир потрапляє перерозподіляється в регіоні ABS, створення або додавання в проблемних зонах, як любов ручками. І хоча живіт може бути корисним для багатьох людей, одним з основних вимог для того, щоб бути хорошим кандидатом для процедури мати реальний прогноз про результати.

Пацієнти побачимо значне поліпшення контурів їх шлунки, але живіт не чарівна чудотворця і пацієнти будуть найбільш задоволені, якщо вони чітко розуміти переваги і недоліки процедури.

Як це працює?

Є кілька версій чоловіків абдомінопластика. Традиційний метод передбачає розріз від стегна до стегна вздовж лобкової кістки, а також один навколо пупка. Шкіра живота піднімається з тканини і пластиковою перекроює хірурга і підтягує м’язи.

Ліпосакція також може бути виконана в даний момент, якщо це необхідно. Шкіра живота потім знесені щільний, надлишок віддаляється, пупок перепозиціюють для природного погляду і шкіра пришита назад разом на оригінальний розріз.

Ті ж основні процедура виконується для міні чоловічий живота, але пупка не повинен бути повторно, розріз шрамів менше і менше шкіри видаляється. Це ідеально підходить для пацієнтів, які знаходяться в межах від 10 до 15 відсотків своєї ідеальної ваги. Іншою перевагою є те, що воно діє тільки один або два години порівняно з 4:58 потрібно для повного живота.

Подовженою зовнішньої абдомінопластика приносить розрізи повз стегнах і в області живота сторін для того, щоб мати справу з любов’ю ручками. Чоловічий живіт може бути ефективним способом позбутися від непривабливого плями жиру в черевній порожнині й провисання шкіри. Переваги тривалий і дуже задовольняє.