хороше здоров’я і рот

Я вважаю, що одним з найбільш важливих, але, на жаль нехтують частин людського гігієни та придатність гігієни порожнини рота. Мої перлинні білі є ох-як-важливі частини мого тіла, які не тільки розщеплюють їжу і отримати прокатки травний процес, але і допомагає в мові, що є досить важливим у повсякденному житті. Противні речі, як гінгівіт може викликати запалення і пошкодження мої ясна в той час як наліт і бактерії можуть роз’їдати зуби самі.

У рамках зусиль по боротьбі з нальоту, а також різні бактерії, які люблять приймати проживання в теплі темні простори (тобто рот) Я йду крізь зуби очищення режиму двічі на день (вранці та ввечері), а також меншим наступних в середині дня.

Для початку моєї битві з гінгівітом від Я чищу пильно, що охоплює задній частині рота, спереду, ззаду кожен закуток за допомогою кутової зубною щіткою, що я заміню кожні два місяці або близько того, а також злегка очищаючи моєї мови з задньої частини Зубна щітка (я завжди купую той, який має вбудований скребок для мови), щоб вибити бактерії і частинки їжі з язика. Я зазвичай використовую зубні пасти затверджений Американської стоматологічної асоціації, як це, здавалося б, має сенс використовувати використовувати зубну пасту експерти рекомендують. Коли я закінчив чистити я нитка, вставляючи нитка між кожним зубом і м’яко видаляючи нічого зубну щітку, можливо, залишили позаду. Я дбаю НЕ нитка занадто сильно, так як це може призвести до пошкодження ясен, які можуть викликати запалення. Коли закінчив із зубною ниткою Я свист невеликий рот рідиною для полоскання рота навколо, щоб прибрати всі залишилися погань в рот (і, щоб освіжити дихання) і виплюнути через тридцять секунд. Зазвичай після цього я дивлюся на своє відображення в дзеркалі, Flash мої чисті зуби, і підморгував сам. Це зовсім не обов’язково, але це змушує мене відчувати себе добре.

Вся процедура повторюється ввечері перед сном, щоб переконатися, що мої зуби залишатися захищеним під час я сплю, але тоді між дванадцяти до шістнадцяти годин діяльності, в якій я буду багато їжі і пиття і зустрічаючи багато бактерій під час мого дня. Це непрактично, щоб принести всі мої стоматологічні матеріали здоров’я зі мною працювати, так що замість цього я тримати трохи “зуб Survival Kit” в моєму столі. Це включає в себе невеликий зубної щітки подорожей і тюбик зубної пасти, а також оральне смуги за тим, щоб, можливо, антисептичні і рот можливості освіжаюче. Іноді я використовую одноразові попередньо вставили зубні щітки замість моєї подорожі кисті, але в будь-якому з них працює добре, щоб дати мені в рот зухвалим планом у середині напруженого робочого дня. Я взагалі не ниткою в середині дня, як надмірне використання зубної нитки може призвести мої ясна, щоб стати надмірно чутливі.

Кожні шість місяців або близько того я качан в офісі мого стоматолога для мого приїзду. Поки я зробити ретельну роботу в моїй чищення зубів, завжди є місце для вдосконалення, і в кабінеті стоматолога я отримаю свій чистка зубів виконується професіоналами, щоб забезпечити максимальну чистоту. Потім стоматолог приймає поглянути на зуби, щоб переконатися, що вони знаходяться в стані, який вони повинні бути дюйма Це були роки, так як я мав жодних проблем, в основному, тому що останній раз у мене дійсно була порожнину призвело до дуже незручно корінь каналу, який надав мені “поштовх” Мені потрібно краще піклуватися про зуби.

Таким чином, щоб уникнути запалення ясен або порожнин, а також забезпечити хорошу гігієну порожнини рота все навколо, я рекомендую брати ті ж самі кроки, щоб забезпечити ваше перебування зуби у відмінному стані, а також. Якщо ви піклуєтеся про ваших зубів, вони будуть продовжувати служити вам добре для іншої частини вашого життя.