фактів і фікції Антивікова косметика

Старість це те, що ми не можемо уникнути, тому що ми старіємо з кожним роком подобається нам це чи ні, однак всупереч поширеній думці старіння можна сповільнити або запобігти, більшість недоліків шкіри, які з’являються з часом є відображенням того, як ми ставимося до наших тілом над років.

Антивікова косметика стали дуже популярні у зв’язку з величезним попитом особи продукти, які можуть зменшити зморшки, тонкі лінії, плями, пігментні плями, шкіра прищі, гусячі лапки і т.д.

Однак не всі анти-старіння продуктів створені рівними, є певні речі, які вони повинні зробити, щоб поліпшити шкірі пружність, еластичність і гладкість. Більшість анти зморшок креми просто прикрити ваші зморшки тимчасово і використовуються хімічні інгредієнти, які є хворими і навіть шкідливо для вашої шкіри.

Існують різні причини для старіння шкіри, таких як:

Вільних радикалів в результаті впливу на навколишнє середовище токсинів.
Зміни у змісті жиру на шкірі
Втрата колагену шкіри
Зневоднення шкіри, через відсутність води
Зміни ДНК
Втрата еластину

Відомо, що його майже не анти-старіючий продукт зморшок не атакувати всі необхідні біологічні зміни, пов’язані з старіння шкіри.

Щоб змінити зовнішній вигляд шкіри, зморшки та інші дефекти хороший омолоджуючий косметичний продукт має бути виготовлений з активних органічних компонентів, які, як було доведено в клінічних дослідженнях для отримання ефективного результату протягом певного періоду часу.

Для усунення вільних радикалів окислювачі анти ушкодження мають важливе значення. Одним з найбільш ефективних антиоксидантів, використовуваних в крем проти старіння є коензим Q10.

Наше тіло втрачає свою здатність виробляти колаген та еластин, як ми старіємо, це робить нашу шкіру обличчя, щоб втрата еластичності і твердості, яка потім генерує зморшок. Cynergy TK є проривом натуральний інгредієнт з Нової Зеландії, який стимулює природне зростання колагену і еластину в організмі без будь-яких побічних ефектів.