п’ять речей, щоб подумати, перш ніж ваша імплантації

Жінки мають багато причин для бажання збільшення грудей косметичної хірургії. Їх лівої і правої грудей не може бути того ж розміру, щоб вони відчували себе сором’язливим про це. Деякі жінки можуть мати практично немає грудей, в якій правильно заповнити бюстгальтери та одягу. Будучи сором’язливим про їх тіла може підірвати їх впевненість в собі і повагу. Інші жінки можуть бути придивляється збільшення грудей після того, як мастектомія. У всіх цих випадках, найбільш імовірним сценарієм є грудні імплантати. Справді, коли мова заходить про створення грудей або підвищення розміру, імплантати дійсно єдиний вибір для жінок. Як і всі медичні процедури, є багато речей, щоб думати щодо мають збільшенню грудей косметичної хірургії. Нижче перераховані лише деякі з тих речей, які ви повинні думати про те, коли справа доходить до отримання грудні імплантати, як частину вашої хірургії:

1. ризики

Ви повністю готові за всі ризики операції по збільшенню грудей? Є безліч ускладнень, які можуть виникати при прийомі грудного імплантату. Перш за все, деякі люди можуть мати несприятливі наслідки для анестезії. По-друге, зараження може відбутися в одному або декількох сайтах розріз або навколо або всередині самого імплантату. Іноді рубцева тканина утворює навколо імплантату робить вашу нову груди відчувати себе важко і незручно. Існує також ймовірність розриву імплантату.

2. Типи грудних імплантатів

У той час як силіконові імплантанти грудей зазвичай не використовуються в ці дні, вони все ще доступні. Численні дослідження були проведені відносно фактора розриву силіконового імплантату. Деякі вчені говорять, що деякі аутоімунні або неврологічні захворювання може статися, якщо силіконові витоку. Інший табір вчених каже, що немає ніяких вагомих доказів того, що вказує на ці ризики. У кожному разі, силіконові імплантати м’які і податлива і багато жінок, у них говорять, що вони виробляють більш природний вигляд грудей.

Сольові імплантанти є більш безпечними, особливо якщо випадково тріщин. Тому що основні інгредієнти фізіологічним розчином і водою, він легко засвоюється організмом. Сольові імплантанти твердіше, ніж силіконовий варіант. І сольовим розчином, є більше варіантів на вибір щодо форми, розмірів і коректування. Деякі версії сольових імплантатів мають крихітні клапани, де ваш косметичний хірург може додати додаткові фізіологічний розчин або прийняти деякі з, залежно від розміру і форми ви хочете. З цією опцією, поліклініка відвідати виконати регулювання можна виробляти практично до шести місяців після операції.

3. Розміщення грудного імплантату

Розміщення ваших грудних імплантатів почасти залежить від вас і частково до хірурга. Ви повинні знати всі ваші варіанти і вирішити, який з них підходить саме вам. Як тільки Ваш пластичний хірург оцінює вас, вони будуть мати гарне уявлення про те, що спосіб розміщення будуть найбільш корисними для вас. Один тип розміщення ставить імплантат між м’язів грудної клітини і тканини молочної залози. Час відновлення коротше і не так боляче, але недоліком є ​​те, що імплантат зможе побачити через шкіру і мамографію важче проводити. Другий тип розміщення позаду грудної м’язи. Час відновлення жорсткіше, але є трохи менше ризиків з його варіант і мамографію легше вести.

4. Вітальня без будь-яких гарантій

На жаль, збільшення грудей і грудні імплантати прийшли без жодних гарантій. Просто думати про ризики, які були згадані вище! Там також немає гарантії того, що результат, який ви отримаєте, буде саме те, що ви хочете. У той час як косметичні хірурги намагаються зробити розрізи, де вони будуть менш помітні, ви завжди будете мати шрами служити нагадуванням вашого часу під ніж. На щастя, одяг приховує ці шрами.

5. Вибір пластичного хірурга

Ви хочете відчувати себе комфортно дозволяє чужим основному скоротити вас відкриті. Таким чином, це окупається, щоб зробити невелике дослідження з косметичних хірургів у вашому районі. Виїзд Пацієнти Advantage. Це безкоштовний сервіс для перспективних пацієнтів шукає найкращий пластичний хірург. З Advantage Пацієнти справу тільки з радою сертифікованих пластичних хірургів, ви маємо справу тільки з кращими з кращих у своїх дисциплінах.

Імплантати, як частину вашої грудей косметичної хірургії щось не слід сприймати серйозно. Зрештою, вам доведеться жити з наслідками. Розглянемо перераховані вище дії, сподіваюся, ви будете прийнятті обгрунтованих рішень для вашого майбутнього.

Починаючи з 2004 року, пацієнти Advantage швидко стає найбільшим сваха ради сертифікованих пластичних хірургів в світі і визнається в якості провідного джерела інформації про косметичної та реконструктивної пластичної хірургії – відповідність більше 7000 чоловік з пластичними хірургами в 2008 році.