крем для засмаги особи

Влітку більшість з нас використовують деякі форми обличчя крем для засмаги. Спеціально, ті з нас, які світлою шкірою, як я. Ми ставимо велику кількість його на, щоб уникнути отримання опіків. Але те, що про падіння? Або взимку? Хто-небудь застосовувати крем для засмаги особи під час похмурі дні або будь який інший час року Напевно, немає. Чому? Може бути, тому, що ми були запрограмовані, щоб використовувати його тільки тоді, коли вона, AOS гарячим.

Протягом усього лише 15 хвилин ваша шкіра може постраждати від сонця. Допустив, що це може зайняти більше часу в інший час року, але може трапитися. І хоча ви можете не отримати спалені, ultimatley ваша шкіра буде здаватися старше і втратити, що молодий вид.

Справа в тому, що ваша шкіра є найбільшим органом і повинен бути дбали, і, головним чином Ваше обличчя. Так як же нам захистити їх? Використовуючи крем для засмаги особи.

Так що ж таке сонцезахисний крем? Крем для засмаги є лосьйон, який фізично блокує сонця промінь, спеціально UVB і UVA. Особи сонцезахисний крем зазвичай містить дві речовини, оксид цинку і оксид титану, які запобігають шкідливі промені. Так викопати лосьйон для засмаги пляшку і читайте етикетку. Якщо ви бачите, оксид титану і оксид цинку, у вас є крем для засмаги.

Крем для засмаги поставляється в різних формах від гелів, кремів, палиці, бризки на і т.д. Я б сказав, що лосьйони, як правило, самий популярний тип особи крем для засмаги. Ви можете спробувати спрей на типи, але будьте обережні, щоб не розпорошувати близько до очей. Спрей може Breifly жалять, якщо ви отримаєте його в ваших очах. Якщо у вас є маленькі діти, ви, ймовірно, захочете використовувати ці палиці типу блоку НД Вона пропонує вам більший контроль при застосуванні і це Байдуже, АОТ перспективі. Який би тип обличчя крем для засмаги ви обираєте, спробуйте його на невеликій ділянці першої або ще краще побачити з дерматологом, якщо ваша шкіра чутлива.

До речі, якщо ви Дону, АОТ знати, як застосовувати крем для засмаги особи, ось короткий курс. Нанесіть крем для засмаги близько півгодини перш, ніж іти в НД Використовуйте рясне кількість, застосовувати його рівномірно, і Дону, АОТ забувайте тильною стороною вушної раковини і шиї. Постарайтеся, щоб ваша шкіра поглинає лосьйону і повторно кожні 2 години або близько того. Ваша діяльність буде також визначити, як часто ви повинні повторно. Особливо, якщо ви потієте.

Крем для засмаги обличчя і sunsceen поставляються з SPF (фактор захисту від сонця) рейтинг. Формула виглядає таким чином:

Якщо це займе у вас 20 хвилин, щоб горіти без лосьйону, використовуючи крем для засмаги особи SPF 30 дозволить вам 600 хвилин або 10:00 захисту, перш ніж ви починаєте спалювати (20 х 30 = 600). Це, AOS все добре в теорії, однак, тестування проводилося в закритому приміщенні в лабораторії, яка не бере до уваги, тепло, вітру, типу шкіри і т.д. Тим не менш, це дасть вам уявлення про те, як довго ви можете перебувати в ВС не згорівши

Якщо ви, Äôve сподобалася ця стаття, ви повинні перевірити мою статтю Крем для засмаги обличчя.