квіткові факти – Тру Роуз

Крім пошуках гарних що сприяє загальне візуальне задоволення і відчуття благополуччя, троянди є справжня практичного використання в просуванні хорошого здоров’я. Рожеве масло і рожева вода насправді відбувається з квітів і плодів шипшини також є багато корисних властивостей. Вироби з яких буде, очевидно, дуже відрізняється від лаванди продукції.

Він часто писав, що троянда була, ймовірно, найпершою з яких квітка запашний нафти і води переганяли; можливо, в 10-му столітті Персію. Навіть сьогодні багато масла троянди і раніше виробляються в цій частині світу за їх оздоровчий ефект.

Використання троянди надзвичайно варіювалася по всьому світу і впродовж століть. Він має довгу історію в його використання в традиційні засоби зцілення, особливо в області догляду за шкірою і має антисептичні і в’яжучі властивості м’якою. Він може бути використаний на всіх типах шкіри, будь то шкіра жирна, суха або що-небудь ще, але він особливо корисний для сухої, чутливої ​​або старіння шкіри.

Мабуть, на думку сімдесятих століття англійський лікар називали пана Culpeper, троянди аромат може зміцнити серце. Він припускає, фізично, але він, безумовно, може викликати почуття духовно і емоційно.

Вона займає близько шістдесяти тисяч троянд для виробництва всього в 1 унції масла робить аромати троянди одні з найдорожчих у світі.

Навіть у дуже давні часи, троянда була його важливість.
У грецькій міфології Афродіта, богиня любові, як кажуть, створив троянди, що випливають з її сліз і крові її коханого Адоніса. Римляни, перетворюючи Афродіти в їх богині Венери, також взяла троянду і він став символом любові і краси. Амур, запропонував виросла до бога мовчання в якості хабара, при спробі зберегти Венери пристрасні витівки тихо, що робить квітка на символ таємниці.
Римська стелі їдальня була прикрашена трояндами, нагадуючи гостям зберегти в таємниці, що було сказано під час вечері. “Sub Rosa” – “під трояндою» донині означає “конфіденційно”.

В Англії троянда стала воістину «королівської» в 15-му столітті війни Червоної та Білої троянди, з кожним з Будинку приймають власні троянди. Переможцем у цій війні, Генріх VII Тюдор, об’єднав свою Ланкастерів троянди з червоною трояндою своєї нареченої-Йорку і таким чином створив Тюдор Роуз, істинна англійська троянда. Ви навіть можете знайти в даний час продукти, названий був тим ім’ям в зусилля, щоб зробити красу продукт привабливішим для споживачів англійською.