Як позбутися від ліній на лобі

До того часу, як ви закінчите читати цю статтю, ви будете знати, як позбутися від ліній на лобі, що змушує їх утворюють на шкірі, і те, що інші проблеми потрібно піклуватися. Давайте йти.

Основна причина зморшки і лінії на шкірі є втрата колагену виробництва здатності тіла. Новий колаген генерується всередині не достатньо, щоб збігатися з зносом колагенових волокон у шкірі. Це робить шкіру пухкої і зморшкуватою. Щоб позбутися від лінії на лобі, ви повинні переконатися, ваша шкіра отримує більше колагену.

Є багато способів, якими люди намагаються це зробити. Найпоширенішим використовують креми, що містять колаген як інгредієнт. Хоча це може здатися, що потрібно робити – ж не колагену добре для шкіри? Факт – молекули колагену занадто великі за розміром бути вбирається в шкіру при місцевому застосуванні. Більшість з них залишилося невикористане на верхніх шарах шкіри і не має сенсу до нього.

Навіть якщо він зробив свій шлях в більш глибокі шари шкіри, це синтетичний колаген не збирається мати велику допомогу. Цей різновид білка отримано від корів і свиней, структурно відрізняється від природного колагену виробляється в нашому організмі. Зо два не інтегруються належним чином, і тому результати застосування таких кремів теж не дуже помітно.

Ваш найкращий варіант насправді покладатися на природні речовини, які можуть збільшити виробництво колагену в організмі.

Природні речовини, такі як Cynergy ТЗ. Це витяг з вовни овець Нової Зеландії був знайдений в дослідженнях з підвищення виробництва колагену і еластину в шкірі. Він також містить функціональні кератину ™ – білок, що міститься у всьому тілі. Кератин стимулює вироблення нових клітин шкіри, щоб замінити старі та пошкоджені. Застосувавши цей інгредієнт один вірний спосіб постріл, щоб позбутися від лінії на лобі.

Масло авокадо багаті маслом, яке проникає глибоко в шкіру. Це також збільшує кількість колагену в шкірі значно. Він зволожує шкіру, а також ефективно живить її багато вітамінів, мінералів і незамінних білків.

Ваш наступний крок, щоб позбутися від лінії на лобі? У деяких досліджень, і додати цих природних речовин в ваш режим догляду за шкірою. Гладкою, пружною шкіри не важко досягти.