як отримати білі зуби

Косметична стоматологія стала дуже популярною. Найбільш поширеною косметичною процедурою на сьогоднішній день є відбілювання зубів. Люди відчувають себе більш привабливою і впевненою в собі з гарною посмішкою.

Як відбілювання зубів роботі? Загальні для всіх продуктів і методів є те, що вони застосовують перекис водню або перекис карбаміду, щоб ваш зуб, що скрашує його. Навіть стоматологи не знаю точно, як це працює, але вони кажуть, що це безпечно, не шкодить і єдиним побічним ефектом підвищена чутливість якого має пройти протягом 24 годин.

Різниця полягає в концентрації пероксиду. Чим вище концентрація, тим сильніше ефект освітлення. Але сильніше, не обов’язково краще, бо дуже білі зуби виглядають неприродно. Це одна з причин, чому дешеві позабіржовий відбілювання набори можна купити в місцевій аптеці містити тільки низькою концентрацією відбілюючих інгредієнтів. Вони менш ефективні, і ви повинні використовувати їх часто, щоб побачити різницю.

Це, безумовно, більш ефективні, тому, щоб піти в ваш косметичний стоматолог. У нього є продукти з набагато більш високої концентрації пероксиду, як Britesmile або зум і він знає, як їх ефективно використовувати, щоб отримати швидше результати. Ви можете вибрати на замовлення лоток для домашнього використання або влада відбілювання в практику. Лоток дешевше і робіт, а також клінічному відбілюванні але ви повинні використовувати лоток протягом декількох днів близько двох годин на день.

Влада відбілювання робиться негайно і миттєвий результат, а також. Після захисту ясна від перекису, косметичний стоматолог ставить відбілюючий гель на ваших зубах. Часто лазера або ультрафіолетового світла використовується для збільшення потужності гелю. Після одного або двох годин, коли ви зробили, і ваші зуби біліші кілька відтінків.

Не зрозумійте розчаровані, коли ваші зуби не отримують набагато білішими. Там немає ніякої гарантії, що вона працює, особливо сірі зуби або зуби, які були пофарбовані травми, вони не відбілювання добре. Але ви можете очікувати хороших результатів на жовті зуби або зуби, які стали фарбуються куріння, алкоголь, їжу або кави.

Скільки це коштує? Поки влада відбілювання може коштувати до $ 1000, лоток становить приблизно половину ціни. На жаль, стоматологічних косметичних процедур, які не охоплені вашої страховки. Але це може стати ще дорожче. Стоматологи кажуть, що багато пацієнтів відбілювання рано чи пізно перейти на порцелянові вініри більш довговічні та ідеально білі зуби. Стоматологічні вініри є до $ 1200. На зуб. Але якщо ви хочете посмішкою, як кінозірка, то ви не дивіться на ціну.