як вкрасти погляд Шеріл Коул і стайлер

Шеріл Коул знайшов славу з Girls Aloud і на наших екранах ще у Великобританії в даний час вона є суддею на фактор X з Саймон Коуелл. Вона отримала багато суспільної уваги останнім часом, після її мужів справи, але вона ніколи не зможе подивитися її краще перед камерами чи на наших екранах телебаченні. Тут ми покажемо вам, як можна отримати вид Шеріл Коул.

Шеріл Коул зачіска
Вниз до землі, а ми завжди стильна, Шеріл стверджує, що щасливі в парі бігунів, однак, вона ніколи не здається, щоб ви могли відвідати без зачесана. Замість цього вона спортивні спот-салон нитки даючи їй реальний Х-Фактор. Щоб зберегти свої освітленого волосся у відмінному стані, як Шеріл, AOS, побалувати своє волосся з щотижневим поблажливості Колір Redken Розширення Виділіть палива. Застосовують після миття голови на підсушені рушником волосся, залиште на 5-10 хвилин, потім ретельно промити, щоб показати Love Machine гідні замки!

Коли справа доходить до великих волосся Шеріл виразно Байдуже, АОТ потрібна допомога – вона, AOS звалили його вдосконалювати тут. Ідеальний ліфт корінь в корені є ключем до Шеріл, AOS великі волосся роблять, AOS. Майте йти на розпиленні на деякий обсяг Розгорнути Спрей Коренева ліфт на підсушені рушником волосся на кореневій області, по розділах, то стиль, як звичайно. Для додаткового ліфта дати йому трохи назад розчісування для цього додаткові сексуальні 60, AOS Вібе.

Шеріл Коул складають
Для макіяжу очей, що тільки що виграли, АОТ зрушитися з місця на довгої ночі з дівчатами, застосувати тіні для повік Urban Decay Primer зілля. Використовуючи паличку, дати висохнути потім застосувати тіні для вік на вершині його і насолоджуватися більш міцного тіні для повік з збільшенням NO! Шеріл завжди має досконалу дутися камери. Один з кращих трюків, щоб зберегти ваш макіяж, дивлячись бездоганно свіжих, щоб переконатися, ваші надуті губи постійно виглядає чудово! Носіння Занадто Зіштовхнувшись Дзеркальний відбивач в Я люблю себе робить схожий Lister-прогулянка в парку для міс Коул. Ніколи не бачив без хорошої порції підводка для очей, спробуйте легко змішуватися-супер м’який лайнер, як олівець для очей Clarins 01 в чорному, щоб отримати ці красиві очі міс Коул стилі. Шеріл також було відомо, щоб піти на Smokey зовнішність Очі. Якщо ви шукаєте, щоб повторити цей погляд ми рекомендуємо спробувати Bare Escentuals Підручники димчастий очей Kit, який містить все, що потрібно.

Шеріл Коул засмага
Завжди шукає її золоті найкраще, наче вона щойно вийшла на пляж з гарним природним засмагу. Спробуйте що-небудь на зразок Сен-Тропе Авто Bronzante, який постачатиме вам глибоке streakless загар, який так само, як Шеріл, AOS.