як виправити суху кутикулу нігтя для кращого здоров’я

Ваші кутикули може бути заважає вам зростати ваші нігті. Якщо ваші кутикули заростають це трюк ніготь зростання, а також викликати задирки.

Підтримування вашої кутикули у формі не тільки допомагає стан ваших нігтів, а й зовнішній вигляд Ваших рук.

Апельсиновою паличкою дерева являє собою зручний інструмент, щоб мати, щоб допомогти підштовхнути кутикулу тому. Якщо ваші кутикули дійсно погано, то штовхач металу кутикули буде робити свою справу.

Не обрізайте кутикулу, це дуже легко завдати шкоди, і ви можете обрізати кутикулу таким чином, що бактеріальна інфекція може потрапити всередину

Замочіть ваші нігті в теплій мильній воді протягом декількох хвилин, щоб допомогти пом’якшити їх, а потім застосувати крем видалення кутикули, (природні, звичайно).

Ще один чудовий спосіб для пом’якшення кутикули, щоб ввібрати ваші нігті в теплу оливкову олію протягом декількох хвилин, а потім втирати масло в кутикулу.

Використання апельсинової паличкою або штовхача кутикули металу, обережно натисніть на кутикулу, тримаючи штовхача під кутом, і збирається по всьому краю вашого нігтя.

Це допоможе видалити мертву шкіру і сміття навколо нігтя. Коли ви закінчите, обережно рухатися навколо кутикули штовхача в крихітних колах, щоб допомогти усунути будь лущення або мертвий кутикули. Вирізати будь мертвої кутикули, яка не сходить з нігтів кліпер. Кусачки для нігтів може бути дуже різким, так що будьте обережні, ви не вирізати будь-якій шкірі, і не глибоко врізається кутикули.

Помасажуйте кутикулу щоночі, і нігті, а також, використовуючи мигдальне масло, оливкову олію, вітамін Е, масло або кокосове масло.

Намагайтеся уникати кутикули Креми Повний хімічними речовинами, завжди використовуйте природно, коли ви можете. У довгостроковій перспективі, ці хімічні речовини не роблять кутикулу або вашому здоров’ю ніякої користі. Ви просто витрачаєте свої гроші, купуючи креми кутикули, коли нафта з вашої кухні комора так само добре, якщо не краще.

Пийте багато води і приймати добавки біотину в день, і включають в себе капсули риб’ячого жиру і вітаміну В12. Ви не тільки зможете збільшити здоров’я ваших нігтів, ви будете мати блискуче волосся і ясний колір обличчя.

Чудовий слабкий рецепт для видалення кутикули повинен змішати чайну ложку цукру з невеликою кількістю оливкової олії та масаж навколо кутикули.

Завжди тримайте ваші руки і нігті добре зволоженою щоденно; це є обов’язковою для сухої кутикули. Носіть бавовняні вишикувалися рукавички при роботі по дому або в саду.

Якщо ваші пошкоджені кутикули не реагують на все, що ви робите, і ваші кутикули віддаляються то поїздка до дерматолога (людей, що пройшли підготовку в шкірне захворювання) є хорошою ідеєю.

Якщо ви виправити пошкоджену кутикулу самостійно, використовуючи інструмент кутикули і ваші власні масла, або ваші зарослої кутикулою зроблено професійно, хороший догляд за нігтями завжди є необхідністю.