часник – використання в медичних цілях, взаємодія, побічні ефекти, дозування

часник
Часник має багато різновидів, наприклад, черемшу (дикий часник, A.ursinum), часник зелений лук, і часник слона. Allium назва походить від кельтського слова гострий, гарячий, або печіння; назва виду, посівного, означає, культивується або посадили. Гвоздики в часнику лампи використовуються в лікувальних цілях і в якості харчового компоненту.
використання та переваги:
Часник є одним з найдавніших рослинних лікарських засобів, він був улюбленим їду в Старому Завіті, і був наданий майже магічні властивості в різних культурах. Вважалося cureall і афродизіаком. Часник використовується для лікування інфекцій, ран, респіраторні захворювання, діарея, ревматизм, хвороби серця, діабету і багатьох інших захворювань. В даний час він найчастіше використовується в якості антитромботического та антиоксидантної трави, щоб допомогти запобігти хворобі серця, атеросклерозу і раку. Він широко пропагувати знизити підвищений рівень холестерину і рівня артеріального тиску.
Фармакологія:
Існує величезна кількість літератури на часнику, а в наступному є спрощенням спірні повторного портів на його складові і властивості. Часник містить фармакологічно активними, органічних сполук сірки, основними з яких є S-alkylcysteine ​​сульфоксидів та їх прекурсорів, похідним амінокислоти цистеїну, такі як аллііна (S-аліл-L-цистеїн sulfox-IDE). Активним компонентом вважається алліцин (diallyldisulfide-S-оксид) або різні алліцин побічні продукти, які утворюються тільки тоді, коли часник цибулина розрізається, жував або дроблена. При цьому відбувається вивільнення ферментів alliinase з клітин, який перетворює аллііна в нестабільних алліцин. Алліцин і пов’язаних діаллілсульфід продуктів димеризации про-дивись характерний запах часнику, і вважаються найбільш важливих фармакологічних та лікарських сполук, багато комерційні продукти стандартизовані, щоб їх вихід алліцин.
клінічних випробувань:
Численні контрольовані клінічні дослідження були опубліковані. Найбільш повний критичну оцінку цій літературі, на замовлення Агентства США з Heathcare-дослідного і Якості (AHRQ), нещодавно були опубліковані у вигляді систематичного огляду і мета-аналізу. , Багато випробувань було встановлено, що методологічна слабкість, як мутнуватий рандомізації процедури, труднощі в адекватній для засліплення часниковий запах або запах, і відсутність наміру для лікування аналіз.
Протиракові ефекти-Більше 20 випадок-контроль або когортних досліджень оцінювали асоціацію часнику з захворюваністю CAN-ССВ в різних культурах. У численних дослідженнях, дієтичне часнику споживання корелюється зі зниженням захворюваності шлунка і колоректального раку, і обмежені дослідження також показали, перспективні відносини з зворотним голови і шиї, простати і рак молочної залози. Кілька досліджень часникові добавки, однак, не вдалося знайти захисні асоціації з раком. Показником того, систематичної помилки виявилося на оцінку всіх дослідженнях, і, таким чином достатні докази позитивного ефекту не вистачає.

Побічні ефекти:
Часник може викликати смердюче дихання або запах тіла. Рідше, диспепсія, метеоризм, анорексія, риніт, астма, дерматит та інші алергічні реакції, може також відбутися. Ще більше занепокоєння два повідомлення про випадки тривалих кровотеч під час хірургічних процедур, і одне повідомлення про спонтанної спинний епідуральної гематоми, пов’язані з інтенсивним використанням часнику в 87-річного чоловіка. Причинно-наслідковий зв’язок між часником і кровотеча не добре зарекомендували себе в цих випадках, однак, так як часник може вплинути на фібриноліз та агрегацію тромбоцитів, часник добавок слід розглядати як можливий чинник ризику кровотеч.
побічних ефектів і взаємодій:
У двох пацієнтів, що приймають варфарин, підвищеної (приблизно у два рази) міжнародного нормалізованого відношення (МНО) були пов’язані з використанням часнику продуктів. Однак даних повідомлень не вистачало деталей, щоб адекватно оцінити causality.Theoretically, надмірне часнику може посилювати кровотеча, якщо пацієнт приймає антикоагулянти чи інакше скомпрометували гемостазу.
застерігає:
Чутливих пацієнтів може розвинутися дерматит, астма, риніт, або навіть анафілаксії з пероральним, місцевим або дихальної впливу часнику продуктів. Такі реакції зазвичай спостерігаються при тривалому контакті з сирим часником або після масивного професійного опромінення.
препарати і дози:
Часник може бути використаний в декількох формах: цілком або нарізані, порошкоподібні і сушать, або масла екстрактів. Ліофілізований порошок часнику, в якому alliinase інактивується, в підготовлену форму, яка є найбільш представницької справжнього складу свіжий гвоздики. Для збереження алліцин складових, більшість продуктів виробляється для захисту alliinase від руйнування шлунковим соком із захисною кишково-покриттям. Крім того, масляні екстракти виробляються (шляхом мацерації, перегонки з водяною парою, або замочування в етанолі), які містять мало алліцин, але замість цього складається в основному з продуктів, таких як ajoene, дисульфідом і SAC.
Зведена оцінка
Часник є одним з найбільш популярних лікарських засобів рослинного походження, а також різні Ларго різних типів продуктів доступні. Незважаючи на загальні вимоги та реклами, свідоцтво благотворний вплив часнику на рівень холестерину і кров’яний тиск є непослідовною і спірний; наслідки можуть бути маленькими або клінічно незначущі. Часник добавок здається безпечним для більшості пацієнтів, які бажають використовувати трав’яний продукт для серцево-судинного здоров’я, але ступінь будь-якого довгострокового позитивного ефекту не встановлена