помада косметика протягом століть

Жінки і косметика мають довгу історію, що йде тисяч років. За ці роки багато косметики були зроблені з токсичними хімічними речовинами і жінок померли за їх бажання виглядати більш красиво. Історія зафіксувала використання косметики Повернутися до вавилоняни близько 6000 років тому.

Стародавні вавілоняни розбили дорогоцінні камені, щоб отримати колір, який вони хотіли поширити на вустах. Єгиптяни справив пурпурно-червона помади за допомогою йоду і брому. Інша формула помади був карминно Беттльз подрібнюють і потім у поєднанні з яйцями мурашок для виробництва червоною помадою. Знаменита єгипетська Клеопатра б намалював її губи з цією сумішшю.

Королева Єлизавета I ввів стиль макіяж крейди білі обличчя з червоним червоні губи.

Картина ваших губ в 1700, можливо, отримали ви спалили на багатті. Закон був прийнятий в Англії, тому що вважалося, що жінки, що носять косметики зачаровані чоловіки в шлюб.

Королева Вікторія виступила проти нафарбована і під час її царювання, губна помада і інші макіяжу вважалося поганим смаком. У вікторіанську епоху було важливо для жінки, щоб дотримуватися правил королеви Вікторії, якщо вона хоче бути прийнятим у суспільстві.

Помади і інші косметичні засоби були приведені в центрі уваги, коли фільми стали популярними. Кінозірок, як Бетті Грейбл і Глорія Свенсон запропоновано жінкам носити помаду на регулярній основі. Estee Lauder і Elizabeth Arden почав косметична лінія з їх салонів, початок справа довгого часу.

Стилі змінилися у зв’язку з кончиною років. Хоча інгредієнти і кольори стали більш досконалими, залучення помада косметика залишається таким же, як 6000 років тому.

Жінки вважають, що косметика є ідеальним прикрасою для своєю природною красою. Це не просто марнославство в нас, це також впевненість, що дивлячись в наших силах робить для нас. Якщо вам не вистачає часу, просто застосувати помаду, щоб дати вам трохи шарму.

Незалежно від помади косметичної працює для вас просто зайняти кілька хвилин, щоб застосувати, перш ніж вийти в двері.

Покоління жінок зросли зачарований косметика, бабусь і мам передати свої поради наступному поколінню. Коли внучка підростає вона пройде на її косметичної натяки на свою онуку.

Жінки усвідомили переваги косметики для підвищення їх красу століть тому.