отримувати вашу головку навколо проблеми вошей

На початку нового навчального року відкриває двері для багатьох нових і повторно речей, однією з яких є класи заповнені з дітьми і дуже поширена проблема вошей. Як правило, це окрема проблема, поки діти не починають поспілкуватися і поділитися особистими речами, такими як головні убори, гребінці, щітки, шпильки для волосся і деякі частини одягу, які, швидше за все, побачити вошей стати величезною проблемою, коли вона починає дуже швидко поширюватися від дитини до дитини. Cubbies здається також дуже гарним живильним середовищем для цих маленьких істот тіла.

Це дивно, як швидко ці маленькі створіння можуть розмножуватися в правій середовищі і один найближчим часом стає дуже багато, як вони знаходять нові керівники неінфікованих для заповнення. Якщо ваша дитина представляє вошей решти класу, багато вибачається звучатиме, але тільки після того, як ви розумієте, що трохи дратує свербіж є початком великої історії, які будуть спільними для багатьох інших дітей і батьків, а також . Той, хто зробив бій з воші, знаю, як вони можуть швидко завойовувати нові території.

Тепер, щоб розвіяти деякі міфи, воші не брудною, вони люблять чисті голови і тому краще піклуватися ваша дитина приймає волосся своєї більше вірогідність того, що вони будуть одним з перших одній, спрямованої на ці маленькі істоти. У той час як є багато на позабіржовому ліки, які мають рахунки себе як найкращі у видаленні вошей, більшість з них неефективні в меншій мірі, і багато з них містять хімічні речовини, які не тільки шкідливі для цих маленьких шкідників, але своїм дітям, а також і багато дітей є реакції на вошей лікування.

Так що ви можете зробити, щоб не тільки допомогти позбавити вашу дитину від вошей, але щоб переконатися, що вони залишаються вошей безкоштовно? Ну, чесно кажучи Є багато речей, які можна зробити. За допомогою гребеня Робі, який хоче подарувати Петербургу і вбиває і вошей та їх яєць є одним із способів заподіяння шкоди тільки ці маленькі істоти, а не до людини. Багато компанії цілісний також отримали на борту і створив нетоксичних методів лікування, які знищення вошей без багатьох токсичних побічних ефектів, які можуть статися з традиційними процедурами пестициду. Два інших методів лікування, які вважаються Поліпшені можливості лікування цих шкідників використанням майонезу або вазеліном. Застосування обох цих речовин трохи брудно і дійсно залишає волосся жирними шукає близько тижня, проте, вони добре працюють у ліквідації вошей і задушливі яйця, а також.

Кожен погодиться, що воші є неприємність, і там дійсно дуже мало, що можна зробити, щоб уникнути цієї проблеми, кожен рік, коли діти збираються разом в ближньому бою і контакт один з одним. Необхідно для лікування і повторного курсу терапії, що зараження вошей викликають щороку. Це єдиний реальний спосіб позбутися і запобігти поширенню цих істот в такому середовищі.