нові вініри підтягнутися старої зубної роботи

Відновлювальна стоматологія, наприклад, коронок і мостів, вже давно використовується, щоб приховати пошкодження зубів або збиток. З плином часу ці реставрації може стати нудно, колір і носять, в результаті чого менше, ніж сліпуча усмішка, яка може зробити вас виглядати старше.

Коли це відбувається, зазвичай стоматологи замінити старі коронки і мости, процес, який може бути незручно і незручно. Чи є альтернатива? Так, завдяки розвитку Люмініри по Cerinate.

Люмініри революційно нове “посмішка підсилювачі”, які використовують контактні лінзи тонкі, запатентована Cerinate порцеляни, щоб приховати непривабливі стоматологічних робіт. Замість того щоб замінити старі коронки і мости, Люмініри просто поміщаються над стоматологічних робіт, в результаті чого в красивій і оновленої посмішкою. Постійні і безболісно, ​​Люмініри вимагають мінімального видалення чутливої ​​тканини зуба. Там немає необхідності для хворобливих пострілів або анестезії.

Люмініри вимагають тільки дві поїздки до стоматолога застосовувати. Вони клінічно доведено, що триватиме до 20 років.

“Хоча часто необхідно, коронок і мостовидних не завжди роблять для найбільш природно виглядають посмішку”, сказав д-р Девід Nusblatt, Манхеттен основі

косметичний стоматолог. “Люмініри по Cerinate це простий спосіб безболісно приховують, що непривабливі стоматологічних робіт.”

Люмініри також можуть бути використані, щоб виправити постійно плями, відколи, безбарвні або нерівні зуби. Вони сидять над оригінальним зуби, які не повинні бути поголився вниз, як у традиційних процедур шпону. Плюс, Люмініри міцні, щоб витримати ясен і інших липких продуктів.