нового законодавства з регулювання безпеки поліклініках занадто мало і занадто пізно

За останні 20 років число ІДС в США більш ніж потроївся. У той час було всього 336 зареєстрованих об’єктів в 1985 році було 4707, у 2006 році, згідно з даними дослідження, RAND Corporation. У Каліфорнії, число клінік майже в два рази протягом 10-річного періоду з 1996 по 2006 рік, від 253 до 482. На відміну від інших держав, де відділеннях лікарень і поліклінік перебувають у віданні того ж агентства, в Каліфорнії вони відповідають окремі агентства, кожен зі своїм власним підходом до забезпечення безпечної практики.
У 2007 році Медична комісія Каліфорнії регулюється лікарем належить амбулаторних центрів, в той час як лікарні та інші клініки потрапили під юрисдикцію Державного департаменту громадської охорони здоров’я. Держава перестала ліцензування центрів, які були повністю або частково належать лікарів після того, як лікар кинув виклик розділ 1204, підрозділ (B) (1) Кодексу здоров’я та безпеки і суд першої інстанції виніс рішення на його користь, після чого кількість ліцензованих центрах знизилася з 480 до 45, повідомляє Los Angeles Times.

До недавнього часу медична комісія Каліфорнії не в змозі самостійно контролювати безпеку ІДС, вона не була влада проводити раптові інспекції, ні закрити центри, які воно вважало небезпечними. Агентств, що займаються в акредитації центрів оцінювали їх по-різному і не спілкуються один з одним, коли центр втратив акредитацію, в результаті чого практика під назвою «акредитація по магазинах”. Крім того, громадськість не мала доступу до звітів про те, що лікар діяв неправильно або з необережності.
Такі неефективні системи регулювання виявилося надзвичайно шкідливі для громадськості, пояснює адвокат в державі. У 2008 році жінки помер від втрати крові після того, як її матка були проколоті в ході серії косметичних процедур в центрі амбулаторної хірургії в Orange County, що не було ні ліцензії, ні акредитацію. Лікар, який оперував її був також предметом розслідування в Каліфорнії медичної ради. Вона, як п’ять колінах групи одержувачів, який нещодавно помер після проходження процедури в Лос-Анджелесі, знали більше про клініку від реклами, ніж від будь-якого агентства уряду в галузі охорони здоров’я.

У відповідь на ескалацію показники смертності в ІДС, губернатор Джеррі Браун схвалив законодавство, що буде піддавати їх суворому регулювання. Згідно з новим законом, акредитаційних агентств повинен оглянути центри кожні три роки проводити раптові інспекції, і спілкуватися, щоб запобігти акредитації магазинів. Порушення правил безпеки та ліцензії суспензій при амбулаторних центрах також будуть перераховані на веб-сайті Медичної ради.

Більш виконання занадто мало, законодавство занадто пізно, так як кілька життів були втрачені через турботи отримав в погано регульованих амбулаторних центрів.