мам з гарячою животики – Холлі Беррі після вагітності

Це сезон, щоб бути веселим …

О ні, я не втягувалися в Різдво на ранніх стадіях. Я насправді перевірили на допінг останнє Холлі Беррі, і я просто Lovin ‘Мама її криві!

Все від пліток CHICAS до косметичних хірургів і фітнес-експертів були більш дивуючись майже відразу перетворення Halle була після того як вона народила дитину Nahala. Там були чутки, Галле маючи процедуру живота або процедури ліпосакції на неї, щоб повернутися у форму.

Своє незвичайне, мами отримують підтяжку живота в Оранж Каунті, щоб відновити їх до вагітності фігура, і Галле не здається, що людина, яка не проти деякі косметичні операції (у неї була ринопластика кілька років тому).

Однак просте, що може здатися, хоча, підтяжка живота в Orange County не може бути причиною, чому Холлі здається такою обробкою і потрібним. Смуга вміло розміщені спандексу або Коригуюча білизна також може зробити трюк. Кращі пластичні хірурги в нашому інституті передових хірургічних насправді поради молодих мам адаптації таких методів, щоб приховати післяпологовий мляві м’язи, поки їх м’язи живота повністю зцілена.

Залежно від анатомії пацієнта і фізичний стан абдомінопластика процедура, ніж наказано до жінки, щоб підтягнути м’язи живота її і обрізати зайвий жир. Загляньте в пластичної хірургії Інституту Каліфорнії, щоб дізнатися більше про цю велику процедури.