крижаний анти зморшок крем проти заморожування косметичної хірургії

Мова йде про те, що переслідує зморшок страждають день у день: покрита льодом анти зморшок крем заморожування краще, ніж пластична хірургія? Відверто кажучи, та краще. Чому це краще? Просто погляньте на 3 причини нижче, щоб дізнатися.

1. Немає дискомфорту і без болю

Це правда, що там не може бути багато болю з косметичної хірургії, але без хірургічного втручання не може бути передано як «безболісний». Чому? Тому що завжди є якась біль участь, будь то після або під час лікування. Крім цього, просто подумайте про всіх дискомфорт, який супроводжує такого лікування – знеболюючі препарати, обмежені рухи обличчя, сонцезахисні окуляри, тимчасова втрата м’язового контролю і т.д.

Ви знаєте, як багато болю і дискомфорту поставляється з нанесенням льодової проти зморшок заморожування крем? Ні і ні! Вам не доведеться слідувати строгим керівництвом, щоб переконатися, лікування залишається в силі, ви не втратите контроль над м’язами, і ви не будете відчувати біль унцію. Ви просто наносите крем і дивитися ваші зморшки зникають, і це так!

2. менш дорогим способом

Якщо ви думали, ін’єкції ботокса або підтяжки обличчя була проста процедура, яка коштує всього сто баксів або близько того, ви не могли бути більш неправильним. Такі процедури можуть коштувати тисячі доларів і дійсно поставити Дін на ваш банківський рахунок. Крижаний анти зморшок крем заморожування, з іншого боку, буде коштувати маленька, крихітна частка, що для подальшого використання. Чесно кажучи, який варіант краще звучить для Вас: пару тисяч доларів авансом (щороку) або просто $ 30-80 раз на пару місяців?

3. Не пропустив роботу

З крижаної анти зморшок крем заморожування, ви ніколи не доведеться дзвонити в хворі і пропускати роботу. Чи можна те ж сказати і про косметичної хірургії? Ні, тому що ці процедури вимагають людині планувати заздалегідь і зробити “механізми” для процедури. Це ніколи не буде у випадку з анти зморшок крем заморозити, тому що все що ви робите, застосувати його і йти про вашу день, як ви це зазвичай робите. Немає призначень, відсутність часу, і без спотворень – просто ефективне видалення зморшок досягається за допомогою крижаної анти зморшок крем заморожування.