клейкий імплантатів ведмідь – новий імплантат силіконовим скоро буде випущений в сша

Gummy імплантатів ведмедя нове покоління силіконових грудних imlant використовували для збільшення грудей. Вони інакше відомий як форми стабільних когезивних силікон і використовуються для збільшення грудей часто в Європі і Південній Америці. Вони були винайдені на початку 1990-х. Вони ще не FDA схвалений для використання в Сполучених Штатах в бік від клінічних досліджень. Ці імплантати були розроблені з двома цілями: 1) зменшити кровотеча гелю і пов’язані з цим проблеми у збільшенні грудей від більш ліквідних силіконових імплантантів і 2) контролювати форму грудей в грудях.

Силіконові можуть бути зшиті, щоб змінити його форму з тонкої рідиною тверду стійку, стабільну масу. Когезивних силікон були розроблені з більшим ступенем зшивання, ніж попередні імплантатів. Пам’ять гелем імплантати знаходяться десь між старшим поколінням і силіконові форми стабільної когезивних силіконовим гелем. Ці силіконові імплантати, які в даний час використовуються для збільшення грудей і пластичних хірургів були цілком задоволені формою, відчувати і низький рівень ускладнень.

Є три компанії, які роблять імплантати клейкий ведмедя.

Наставник – Контур профілю гель (CPG) імплантату
Inamed / Allergan – стиль 410 був оригінальним згуртованої імплантату. Вони мають розміри в залежності від обсягу, висоти і проекції з 12 можливих варіантів форми для кожного розміру.
Silimed / Sientra – Silimed когезивних силікон.

Передбачувані переваги стабільної форми імплантатів в порівнянні з нинішнім силіконовим гелем імплантатів включають в себе: (це важливо відзначити, що вони значною мірою теоретичним, оскільки немає ніяких довгострокових даних, що імплантати є відносно новими)

Поліпшення форми грудей – груди імплантат може тримати свою форму і впливати на вищерозміщені тканини
Менш капсульної контрактури – капсульної контрактури є почасти через силіконові “просочуватися” з грудного імплантату. Існує теоретично менш “просочуватися” в згуртованій імплантат гелю.
Зниження ризику пошкодження імплантату – розрив грудного імплантату часто є причиною “Fold недолік” в імплантат. Це та область, повторних складаються на грудного імплантату, що в кінцевому результаті призводить до його зносу. Клейкий імплантатів ведмідь може бути знижений складаються у зв’язку з їх формою стійкий характер.
Зменшення ризику брижами молочної залози

Утворюють стабільні когезивних силікон мають свої недоліки, а також:

збільшення вартості
Відчуйте – вони міцніші, ніж імплантати пам’яті гелю.
Більш шрам – імплантати не можуть бути стислі допомогою такий же розмір розрізу як інші імплантати силіконові
Можливість обертання. Імплантати “анатомічні” або “сльозинка” форми, і є ймовірність того, що імплантат міг обертатися на початку процесу загоєння призводить до незвичайної форми.
Труднощі з вторинної операції, такі як видалення і заміну імплантатів завдяки текстурованою поверхні імплантату викликає вростання тканин на імплантат капсули

Д-р Йейтс, краще припущення рада сертифікованих Юта пластичного хірурга в тому, що, коли ці імплантати з’явилися на ринку в Сполучених Штатах, вони зроблять великий сплеск. Там, ймовірно, буде 2-3 роки період часу, коли пацієнт буде відчувати, що вони ставлять під загрозу на результати, якщо вони не використовують нові імплантати. Пластичні хірурги отримають досвід роботи з цими імплантатами і буде з’ясувати, хто принесе найбільшу користь від цих імплантатів, які, ймовірно, буде невеликий відсоток населення. Коли це відбудеться, є невизначеним, але це схоже на пару років ще.