дізнатися більше про сідниці ліфт surgery_

Кожна жінка хоче мати стрункі і форму тіла. Не всі жінки наділені відповідні контури тіла. Такі жінки знаходять розраду в косметичній хірургії. Існують різні види операцій, які жінки зазвичай проходять. Збільшення грудей, носа, губ, сідниць операції і так далі. Є багато жінок, які часто набирають вагу і страждають від проблем ваги. Їх тіло стає настільки громіздкими, що вони змушені пройти операцію по зниженню мляві м’язи навколо живота, сідниць.

дізнатися більше про сідницю хірургії:

Це відносно нова процедура. Сідниці підйомника може бути виконана у вигляді однієї процедури, або як частина загального підйому тіла. Вся процедура покращує контури сідниць і він виглядає perkier. Ліфт операція може бути виконана під місцевою анестезією, поряд з внутрішньовенної седації або загальної анестезії, залежно від вашого здоров’я, тривалість процедури.

Коли в’яла шкіра починає формуватися навколо сідниці, сідниць операція проводиться. В принципі, сідниці ліфт операція призначена для підтяжки шкіри сідниць. Ця процедура може бути виконана окремо або у поєднанні з іншими операціями, такі як підйом стегна і абдомінопластика. Тіло підйому являє собою комбінацію з цих трьох вимірів.

Для отримання права на таку операцію, ідеальний кандидат повинен мати надлишок шкіри вздовж сідниць, який пов’язаний з целюлітом. Якщо ви когось, хто мав ліпосакція в області сідниць у минулому і нерівності шкіри, то ви маєте право на сідниці ліфт. Тим не менш, ви повинні підходити досвідченим хірургом, перш ніж ви вирішите піти вперед з хірургією.

У цьому типі операції, як правило розріз розташований дуже низько на спині, трохи вище сідниць, і прихована за найсучаснішими Білизна і Купальники плавати. Коли потенційний кандидат намагається лягти на операцію, доктор візьме історії хвороби і виконати орієнтоване фізичне обстеження. Однак, ви повинні переконатися, що ви не страждаєте від будь-яких умов, таких як порушення згортання крові, хвороби серця, гіпертонії, діабету, астми, грижі, або історія куріння. Це буде предметом стурбованості для вас.

Ви можете також переглянути деякі фотографії до і після операції сідницю. Це допоможе вам прийти до висновку, чи дійсно ви повинні пройти операцію. Це також може дати вам чітке уявлення про хірургії саме. Як це буде виконано.

Ви також повинні повідомити лікаря про будь ліків, які ви в даний час споживання. Якщо у вас були серйозні медичні проблеми в минулому, ви повинні повідомити те ж саме з вашим хірургом. Після операції, ви повинні переконатися, що ви прийняти всі запобіжні заходи, як це було запропоновано косметичного хірурга. Це допоможе вам відновити найближчим часом від сідниць хірургії.