день і ніч контактні лінзи ви можете жити в

Фокус Ніч і день м’яких контактних лінз надати Вам дійсно тривалого носіння свободи ви завжди мріяли. За 30 днів і ночей, ви можете носити ту ж пару контактів, не турбуючись про їх очищення або видалення їх щоночі або згадати, щоб вставити їх щоранку. Це майже те ж, що мають ідеальний зір.

При проектуванні Ніч і день лінз на постачання шести разів більше кисню, ніж у середньому пара м’яких контактів, Фокус має далеко перевершив конкуренції в забезпечуючи комфортне носіння лінз досвіду. Крім того, вони полегшили проблеми багато фахівців-очі висловили щодо довгострокових наслідків розширені контакти зносу оптичного санітарної допомоги, розвиваючи цей продукт, щоб протистояти нарощуванню характеристики зазвичай знаходяться на традиційні контактні лінзи.

Ця марка контактів є прекрасною альтернативою для тих, хто ненавидить незручності щоденного догляду за лінзами, але які або не можуть дозволити собі або з підозрою ставляться до небезпеки, пов’язані з лазерної хірургії. Тим не менш, вони не для всіх. Деякі люди знайдуть їх очі занадто чутливі, щоб піти тривалих періодів часу з пониженим впливом кисню до рогівці їх. Інші, можливо, виявите, що носити контактів за ніч, призводить до занадто великий дискомфорт від сухості, який зазвичай відбувається від не блимає і повторного зволоження очей через ході вечора. І, на жаль, якщо вам потрібна корекція астигматизму, ви повинні будете знайти торичні контакти замість цього.

Безпечна ставка перед покупкою Ніч і день контактів, щоб обговорити ваші варіанти з вашим оптик, які можуть переглянути історію догляду за очима і допоможе вам прийняти правильне рішення на основі ваших унікальних оптичних потреб. І пам’ятайте, що навіть якщо ваш контакт вибір вдень і вночі, ви, можливо, буде потрібно змінити кількість разів, коли ви носите їх з урахуванням ваших власних чутливості.

У той час як 30 днів є використання максимального Запропонуйте, ви можете виявити, ви тільки отримувати ясну, зручно носити протягом 20 днів. Якщо це так, не піддавайтеся спокусі продовжувати носити їх. Ваші очі повинні тривати все життя. Внесіть свій внесок обробкою ваших очей з турботу, яку вони заслуговують.