будинки відбілювання факти, які відбілювач зубів вдома краще

Є багато продуктів, доступних для домашнього відбілювання зубів. Занадто багато. Це може здатися незрозумілим. Але не хвилюйтеся, я допоможу вам знайти правильний.

Якщо ви хочете кращих результатів, ви хочете, щоб піти з індивідуальної ложки рот і продуктів відбілюючим гелем. Ці гелі створені на основі перекису карбаміду, який буде проникати ваші зуби пори і відбілювач з плям. Лоток проведе гелю на місці, поки вона працює плями на зубах. Відбілювання ручки, зубні пасти і ясен навіть не в тій же категорії. Смуги будуть працювати, але вони не настільки ефективні. Вони просто не мають право гелю, який є таким же інгредієнтом, який стоматолог використовує в їх офісі.

Ви зробити замовлення капи будинку, а потім заповнити лоток з гелем. Покладіть диктофон в рот і носити його так довго, як ви можете, або принаймні годину. Якщо ваші зуби дуже чутливі ви хочете використовувати 16%-ної формулою і носити лоток для мінімальної кількості часу і потім зупиниться. За допомогою цього методу, ви почнете бачити результати після першого використання в більшості випадків. У тижня, ваші зуби будуть білими блискучими!

Все, що вам потрібно зробити, це носити лоток кожні кілька місяців для підтримки вашої посмішки. Якщо ви біжите з гелю, ви можете замовити поповнення комплекту і продовжувати використовувати вашу mouthgaurd. Поповнення комплекту дуже дешево, і ви, ймовірно, може піти з використанням одного поповнення комплекту на рік.

Так що, якщо ви шукаєте краще домашнє відбілювання зубів продукт, будь ласка, перейдіть за посиланням нижче. Ця компанія була в бізнесі протягом майже 20 років і була однією з перших компаній, щоб вийти з дому відбілювання зубів системою. Це працює.