Як я можу відрізнити хворе прищ і герпес на губі – кращий герпес Лікування Поради

Я іноді отримую прищ на краю моїх губ, але у мене є одна, що дуже болить, так що мені потрібно знати, як відрізнити прищ і герпес. Я ніколи не був один раніше, але мій тато отримує їх, і я чув, що вони спадкові. Якщо це герпес, чи є хороші засоби, які не стоять багато?

Як це дивно, це сталося кілька днів тому до мене, коли моя мама завжди отримує їх. Я отримав деякі zoviracs або ви можете використовувати будь-який інший герпес мазь / крем. Я досі не знаю, якщо у вас був прищ або герпес. Я знаю зараз, що герпес крем основному позбавився всіх моїх прищів на моєму обличчі все ж. Як тільки річ, на мій губи пішла я використав його на моєму обличчі і в дні там була велика різниця,

З іншого боку, я можу також сказати, нічого не відбувається, щоб зробити його менше на годину. Але щоб позбутися від нього дуже швидко спробувати “Releev”, ви можете подивитися його в Інтернеті. Саме в Walmart. Я використовую його для мого герпес, і вони, як правило, пройшли протягом дня. Цинк зовнішні і внутрішні, а також лізину в аптеці або магазині здорового харчування. Перестаньте є те, що приносить його на, шоколаду, горіхів, Fetta, оливки, сушені помідори. Тримайтеся подалі від вітру і сонця.

Ви можете піти в місцеву аптеку і попросіть фармацевта за пігулки, які зроблять їх піти швидше, ніж без. Вам не потрібно для цього рецепта. Таблетки буде потрібно зберігати в холодильнику, як тільки ви отримаєте їх вдома. Також їдять йогурт допоможе. Йогурт: …. Вкусности “в ньому, які допоможуть герпес піти я б назвав Ваш фармацевт і подивитися, якщо ви могли б отримати таблетки там раніше з’являється таблетки працювати швидше Отже зараз жоден фото не Сподіваюся, що це йде скоро зникне, вони можуть бути болісними.