Часті питання про корпоративної масажу

Корпоративний масаж великим стимулом не тільки для своїх співробітників, але і для вас як роботодавця теж. Він не тільки допомогти в зниженні стресу, втоми і тривоги, але і дозволяє Вашим співробітникам відчути, що вони дійсно піклуються, і ви як роботодавець все одно. Для людей, які не знають, що корпоративні масаж, ось кілька поширених питань.

Qs.1 Що таке масаж?
Відповідь: масаж є метод маніпулювання м’яких тканин тіла для загального благополуччя тіла, щоб полегшити біль у тілі, м’язову напругу і будь-які інші проблеми зі здоров’ям ви, можливо, страждають від. Це допомагає у поліпшенні психічного і фізичного благополуччя, тим самим поліпшуючи загальний стан здоров’я.

Qs.2 Які переваги Сидячий масаж?
Відповідь: Переваги
• Пережити стрес, занепокоєння і втома
• Викликати здорові звички спати
• Зменшити біль у тілі в руку, шию, плечі, спину і ноги.
• регулюють кров’яний тиск
• знімати головні болі і мігрень
• Поліпшення кровообігу
• випустити ендорфіни
• Покращує стан духу, як співробітники відчувають себе добре дбали
• Підвищує концентрацію
• зміцнює імунну систему

qs.3 як довго сесії масажу?
Відповідь: На сесії залежатиме від індивідуальних потреб вашого персоналу. Він може варіюватися від 10-15 хвилин для конкретних масажний кабінет, до 45-60 хвилин для масажу всього тіла.

Qs.4 Чи потрібно видалити мій одяг для масажу?
Відповідь: У усаджений масажу немає необхідності знімати одяг і є його великою перевагою.

СМО. 5 Які напрямки моє тіло буде L отримати масаж?
Відповідь: Це залежить від кількості часу, відведеного на кожну з масажу. Послідовності, як правило, охоплюють плечі, спина, шия, і руки. Це повинно бути обговорено з компанією.

Qs.6 Чи маслами або лосьйонами використовувати?
Відповідь: Ні, немає масла або лосьйони, використовувані під час цього масажу, як вона виконується ви ваші одягу.

Qs.7 Де L отримати масаж?
Відповідь: Ви отримаєте масаж, не виходячи з спеціально розроблених масажне крісло, що має ергономічний дизайн, щоб допомогти Вам. Області буде тихе і зручне місце на робочому місці.

Qs.8 який буде виконувати масаж?
Відповідь: масаж буде виконуватися кваліфікованим і професійним масажистом чи практик, який має досвід в сидячих масажу і методів.

Qs.9 Що мені потрібно зробити, під час масажу?
Відповідь: масаж призначений для Вашого відпочинку і тому вам не доведеться нічого робити. Ви можете зробити досвід більш ефективним, концентруючи увагу на диханні і розслаблення повністю.

Qs.10 Коли цей масаж підходить?
Відповідь: Перш ніж почати масаж терапевт запитає вас, якщо у вас є якісь медичних захворювань або проблем, які можуть бути посилені під час масажу. Це найкраще, що ви повністю чесним, так що терапевт може працювати найкращим чином для вас.

Qs.11 Що мені робити, якщо мені ніяково?
Відповідь: Якщо в будь-який момент часу ви не хочете, будь ласка, повідомте терапевта знати негайно і попросити їх зробити необхідні зміни.

Це всього лише кілька поширених питань про корпоративну масажу. Якщо Ви зацікавлені в залученні цих послуг для Вашої компанії, будь ласка, зв’яжіться з Корпоративним масажу http://www.corpmessage.com.au