Гаваї пластичних хірургів важать в живіт проти ліпосакції

Якщо вам дуже не сподобався ваш шлунок або опуклостей він створює під вашим брюки або плаття, ситуація може бути досить важко. Незважаючи на здорове харчування і вправи на регулярній основі, багато жінок і чоловіків вважають, що їхні шлунки наполягають на опуклі. Для жінок, це загальна проблема, особливо після того як вона пройшла через вагітність (і / або багатоплідної вагітності). На щастя, в цій ситуації, Гаваї пластичні хірурги можуть надати велику допомогу.

Підтяжка живота, також відомий як абдомінопластика, практикується Гаваях пластичних хірургів довше, ніж ліпосакція, а справді, він був колись вважається єдиною альтернативою для пацієнтів, які боролися з надлишком жиру живота.

Хоча Пластика живота і раніше регулярно проводиться, ліпосакція може бути більш життєздатним варіантом для більшості пацієнтів. У той час як Гаваї пластичних хірургів порадить, який варіант краще в залежності від вашого конкретного випадку, ви все одно повинні дізнатися про відмінності між двома операціями
.
Гаваї пластичних хірургів: підтяжка живота проти ліпосакції підтяжки шкіри

Підтяжка живота є більш складна хірургічна процедура для Гаваїв пластичні хірурги. При підтяжки живота виконується, хірурги Гаваї пластикових видалити велику кількість шкіри від нижньої частини живота.
Для тих, хто більшу частину надлишків шкіри, ця процедура може бути кращим вибором для вас. Наприклад, підтяжка живота може бути доречним, якщо пацієнт втратив значну кількість ваги і залишається з опущеними складки шкіри, яка втратила свою пружність. Ваша Гаваї пластичний хірург може видалити надлишки жиру, створюючи більш плоский, жорсткий живіт, який не страждає від надмірної складки.

З іншого боку, коли ліпосакція виконується Гаваї пластичні хірурги, шкіра стискується. Для багатьох пацієнтів, підтяжка шкіри після процедури є достатнім для зниження надлишку шкіри. Пацієнти побачите шкіри в області всідаються і натягуються приблизно в 4:57 тижнів після процедури. Після процедури ліпосакції на Гаваях пластичні хірурги, ваша шкіра буде більше шансів повернутися до своєї відносно нормальний вигляд, подібно до того, як ваш живіт з’явився до вагітності.

Гаваї пластичних хірургів: підтяжка живота проти ліпосакції час загоєння

Ліпосакція проведеного Гаваях пластичні хірурги часто може бути ідеальним рішенням для шлунка, що менше, ніж плоский і твердий погляд. Підтяжка живота є більш травматичним для організму, що є ліпосакція, і, зокрема, припухлі ліпосакції. Коли припухлі ліпосакції здійснюється Гаваях пластичні хірурги, це робиться з використанням місцевого анестетика. Там немає седації або загальної анестезії потрібно, що означає, що ризики для пацієнта зменшуються, а зцілення і час відновлення набагато швидше.

Є тільки кілька невеликих розрізів, які повинні бути зроблені пластикові хірурги Гаваях під час процедури. Ці розрізи не надто помітні на всіх. Пупок пацієнта залишається недоторканою. Пацієнти, як правило, ліпосакція і ходьба навколо короткого періоду часу після процедури. Більшість пацієнтів повертаються до роботи через тиждень або менше.

З іншого боку, розріз від живота зазвичай починається в одне стегно і тягнеться весь шлях на іншу стегна. Це часто буває необхідно для хірургів Гаваї пластикових для переміщення пупка вниз. Рівень болю і дискомфорт для пацієнта набагато більше в плані живота, ніж з ліпосакції, і це може зайняти від двох до чотирьох тижнів лікування для пацієнта, щоб повернутися до роботи.

Виконує Гаваях пластичні хірурги, як підтяжка живота і ліпосакція процедури можуть допомогти вам досягти шлунка ви хочете – дозволяє відчувати себе більш впевнено, будь ви носите костюм брюки утішно на роботі, або хизуватися ваш знову скульптурні тіла на пляжі!