Важливі поради для швидкого одужання після косметичної операції

Косметична хірургія може виявитися життя змінюється рішення для Вас. Проте, період відновлення має вирішальне значення для отримання кращого результату. Якщо ви достатньо часу для належного лікування — яка може займати від декількох днів до декількох тижнів — ви будете винагороджені найкращий результат в кінці. Таким чином, ви повинні бути дуже терплячими під час цієї фази і дотримуватися вказівки Вашого хірурга. Ось ще кілька порад, які можуть допомогти вам впоратися з фази відновлення найбільш ефективно якої ми зібрали на основі особистого досвіду пацієнтів, які перенесли різні види косметичної хірургії.

1. розуміють процес відновлення

Одна з найбільш важливих речей, щоб пам’ятати, що процес відновлення може бути жорстким. У багатьох випадках, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку виглядає гірше, перш ніж ви будете виглядати краще. Синці, набряки, дренаж і болючість всі можливі наслідки після будь-якої косметичної операції. Через це, позитивний вплив ваша операція не може бути очевидним протягом декількох днів або навіть кілька тижнів. Залежно від серйозності і інвазивність операції, вам доведеться залишитися в бинти протягом тривалого періоду часу. До розуміння, як саме ваше відновлення, як очікується, продовжиться, вам буде краще в змозі впоратися з цим процесом. Як набряки та синці починає відступати, ви потім зможете побачити результати операції.

2. дотримуватись рекомендацій лікаря

Точна природа ваше відновлення залежатиме значною мірою від яких хірургічної процедури ви обрали. У деяких випадках лікар може призначити постільний режим або направить вас зберегти уражену ділянку підвищеної. Завжди дотримуйтесь пропозицією лікаря точно. Відмітаючи цю цінну лікаря може серйозно вплинути на загальні результати операції. Ваш лікар перебуває в кращому становищі, щоб зрозуміти ваші унікальні потреби, а також можливі наслідки операції, так після його або її рекомендацій є абсолютно необхідним.

3. поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж нові методи відновлення

У деяких випадках люди можуть самі почати приймати вітамінні добавки та рослинні лікарські засоби, щоб прискорити процес відновлення. Тим не менш, ви завжди повинні обговорити це питання зі своїм лікарем, перш ніж намагатися такої стратегії. Знеболюючі та інші рецепти ви приймаєте може мати вплив на як ці додаткові добавки впливу на ваш організм, а це означає, що ви повинні повідомити про це лікаря будь-якого без рецепта вітаміни, трави та добавки, які ви приймаєте. У деяких випадках, поєднуючи препарати з вітамінами і трави можуть надати руйнівну дію на ваше здоров’я або навіть викликати серйозні ускладнення, такі як ушкодження органу або невдачі.

Відновлення після ліпосакції: Tumescent, лазерної, ультразвукової.

Ліпосакція є відносно простою процедурою, щоб оправитися від, в основному тому, що немає великих розрізів, і операція носить поверхневий характер. Ліпосакція може проводитися як на шиї / обличчя, рук, грудей, груди, живіт, спина, сідниці, стегна, коліна, ікри і щиколотки. Біль і час відновлення ліпосакції схожий на поганого синець м’язів, отриманих під час дорожньо-транспортної пригоди. Більшість пацієнтів приймають на тиждень або рідше відновлення, перш ніж повернутися до роботи після ліпосакції. Там немає ніяких обмежень щодо здійснення і ви можете повернутися до вашої тренування, як ви відчували себе комфортно.

результати пластичної хірургії

Пластикові або косметичної хірургії, як і будь-який інший хірургічної операції. У них є свої власні відновний період і запобіжні заходи.

Перш ніж іти на будь-якої операції це дуже важливо знати, які заходи безпеки і які незворотні наслідки цього є. З Косметична хірургія в основному робиться для підвищення ваш погляд, ви повинні бути дуже обережні.

Після операції на обличчі вона може зайняти кілька тижнів або місяців, щоб бути нормальним, як і будь-яка інша операція пластичної хірургії теж залишає шрами і час від часу потрібно, щоб приховати це, це не можливо залишатися в приміщенні і чекати їх, щоб зажити повністю. Є кілька варіантів, які можуть значною мірою приховати свої шрами і марок. Вони Concealers, лікувальні креми і камуфляжі, фонди, порошки і для зняття макіяжу.